Між Африкою та Азією. Що подивитися в Єгипті

Про Єгипет стисло, якщо ви летите за пірамідами – вам в Хургаду, якщо за релігійними святинями та екскурсією в сусідній Ізраїль – в Шарм.


Тепер, більш докладно. Країна розташована між Африкою та Азією. Омивається двома морями – Середземним та Червоним.

Відпочинок на узбережжі Середземного сезонний, розрахованний на літній період. Але цю північну частину країни, в основному, обирають для себе єгиптяни. Тут менше готелів ніж на Червоному морі, більше приватних будинків та вілл.

У східній частині Єгипту, де переважає тропічний клімат, можна відпочивати цілий рік. Тому ми більш докладно вам розповімо саме про цей регіон.

Читати також: Там піниться все! Октоберфест – цікаві факти

Найвідоміші курорти Червоного моря – Хургада та Шарм-ель-Шейх.

Снорклінг, дайвінг, катання на квадроциклах та верблюдах, обід в гостях у бедуїнів та поїздку до пустелі вам запропонують на обох курортах.

Памятайте, що для занурень з аквалангом має бути окрема страховка. На тиждень її вартість становить приблизно 266 гривень. Потурбуйтеся про це ще в Україні.


Тож, що подивитися в Єгипті.
Кожна екскурсія займе у вас цілий день, тому добре плануйте відпочинок, щоб не постраждав ваш all inclusive.

Хургада
Долина царів та Луксор.
Доторкніться до древньої цивілізації. На традиційному єгипетському човні «фелукка» поплавайте величним Нілом.
Пороздивляйтеся вражаючий Карнакський храм. Його центральну колонаду важко навіть з чимось порівняти. Відчуття, наче ви перетворилися на мушку дрозофілу та потрапили в світ гігантських слонів.

Каїр та комплекс пірамід в Гізі
Через Суецьку затоку потрапте до минулого.
Египетські піраміди – одне з семи чудес світу, оповите таємницями та легендами. Кого з нас в дитинстві не доводили до тремтіння фільми про мумій? Але Тутанхамона та прокляття гробниці боятися не варто, то все вигадки.
Уявіть Хеопса та Клеопатру. Відчуйте запах свіжої випічки, адже в Давньому Єгипті основою раціону був хліб. Відомо до 15 видів різних виробів, в тому числі з додаванням меду та фруктів. До хлібу єгиптяни любили цибулю та вино, але цей мікс ароматів краще не уявляйте.
І, звичайно, must have з Єгипту – фоточка для фейсбука на фоні статуї Сфінкса.

Якщо оберете для себе курорт Шарм-ель-Шейх, то відвідайте природний заповідник Рас-Мохаммед.
Тут зануртеся на глибину та помедитуйте у мангових гаях. Заповідник вважається наймальовничішим місцем на узбережжі Червоного моря.  А його південа частина – в десятці кращих світових пляжів для підводного плавання.

Якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми і варіант зі снорклінгом чи дайвінгом не підходить, для вас запропонують подорож у підводному човні. Його ілюмінатори мають розмір 3,5 х 2 м, опускається він на 5 метрів. Тому коралові рифи та підводний світ Червоного моря роздивитеся без проблем.

Джип-сафарі «Цікавинки Синаю»
На джипах по синайській пустелі поїдьте до Кольорового каньйону (скелі з білого, червоного, жовтого, зеленого, синього шарів) та заповідника Абу-Галум.
Тільки не забудьте взяти з собою хустки, щоб захиститися від піску.

Гора Синай, де Мойсей отримав 10 заповідей.
На цю екскурсію поїдьте на світанку. Вважається, що людина, яка піднялася на гору та зустріла там схід сонця, очищується від усіх гріхів.
У монастирі святої Катерини попийте з колодязя, який функціонує ще з біблейський часів. Дізнайтеся, як виглядає кущ Неопалимої Купини, у вогні якої Бог явився Мойсею.

З Шарму також організовують екскурсії до сусідніх Іорданії та Ізраїлю.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись