Мовні школи за кордоном – навчання та відпочинок в одному

мовні школи

Скасування візового режиму з країнами Євросоюзу і відкриття кордонів дає українцям багато можливостей для самореалізації, навчання та працевлаштування за кордоном. Подорожувати та отримувати нові знання стало набагато простіше. Але перешкодою до самовдосконалення може стати мовний бар’єр, якщо не володієте іноземною мовою.

Звичайно, можна обкластися підручниками, посібниками з граматики, словниками, засісти за онлайн-програмами і «гризти граніт науки самостійно». Але доведено, що набагато швидше і ефективніше вчити мову в тому середовищі, де нею розмовляють. Тому чудовою альтернативою книжкам та інтернет-курсам є мовні школи.

мовні школи

Вивчення іноземної мови за кордоном – це чудова можливість поєднати корисне з приємним. Адже програми мовних курсів передбачають різноманітні культурні та розважальні заходи, відвідування екскурсій, поїздки історичними місцями країни, відпочинок на морі, заняття спортом і таке інше.

В залежності від того, яка потреба спонукала вас до вивчення іноземної, мовні школи за кордоном пропонують різні типи програм:

  • загальна мова для самоосвіти та вдосконалення володіння мовою;
  • ділова – для роботи та ведення бізнесу;
  • академічна – для вступу в іноземний вищий навчальний заклад;
  • для підвищення кваліфікації працівників;
  • підготовка до складання сертифікованих екзаменів тощо.

В залежності від програми навчання може тривати від одного тижня до одного року. Заняття проходять у міні-групах по 4-8 людей, в стандартних групах по 12-15 чоловік або індивідуально. Курси проводяться безпосередньо у мовній школі, при коледжі чи університеті або ж у сім’ї викладача. Зазвичай учням пропонують проживання в приймаючій сім’ї, якщо це індивідуальне навчання. Є можливість поселення в студентських гуртожитках, апартаментах або в готелі.

мовні школи

Ми підібрали варіантів мовних шкіл для вивчення іноземної у різних країнах.

Німеччина, німецька мова:

  • Horisonte, Регенсбург; Kapito, Берлін; F+U Academy of languages, Берлін; Schiller language school, Берлін; Did deutsch-instituts, Берлін, Франкфурт, Гамбург.

Франція, французька мова:

  • Elfe, Париж; Actilangue, Ніцца; IS Aix En Provence, Екс-ан-Прованс; Lyon Bleu International, Ліон; France Langue, Париж, Ніцца, Бордо; Centre International d’Antibes, Антіб.

Італія, італійська мова:

  • Scuola Leonardo Da Vinci, Рим, Флоренція, Мілан; Centro Italiano, Флоренція; OrbitLingua,Орбетелло.

Іспанія, іспанська мова:

  • Ole, Барселона; Aip, Валенсія; Malaca Instituto, Малага; Hispania, Валенсія; Enforex, Аліканте, Барселона, Мадрид, о.Тенерифе; Estudio Sampere, Мадрид, Аліканте.

Англійську мову вивчають не тільки в Британії: St Giles International (Лондон, Кембридж); Brighton Language College (Брайтон); Regent English Language Training (Лондон, Оксфорд, Кембридж, Брайтон), а й у

США: EC English Language Schools (Нью-Йорк, Бостон, Вашингтон); Oxford International English Schools (Сан-Дієго); Kaplan International English (Нью-Йорк, Бостон, Лос-Анджелес); Oxford House College (Бостон, Майамі);

Ірландії: New College Group (Дублін); ATC English Language (Брей, Дублін); Emerald Cultural Institute (Дублін); Atlas Language School (Дублін); PACE Language Institute (Брей);

на Мальті: Clubclass Malta (Сент-Джуліанс); IH Malta (Сент-Джуліанс); Gateway School of English (Сент-Джуліанс); ACE English (Сент-Джуліанс).

мовні школи

Це далеко не весь перелік мовних шкіл, де можна вдосконалити свої знання, знайти нових друзів і краще пізнати світ. Тож і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись