Найцікавіші місця Малайзії

У попередній частині ви дізнались про такі місця Малайзії, як столиця Куала-Лумпур, острів Пенанг, високогір’я Камерон і острови Лангкаві. Попереду ще багато цікаво, тож рухаємось далі.

Куала-Теренгану

Приємне місто, яке пропонує різноманітну смачну і недорогу їжу. В Чайнатауні ви побачите дуже багато різноманітного стрітарту: лише ходіть і фотографуйте, насолоджуючись яскравими фарбами будинків і фантазією художників. Відвідайте ринок на Пасар Паянг, де можна прикупити подарунків друзям і рідним: одяг, тканини і сувеніри, і, звичайно, спробувати страви національної кухні. Також вражає Кришталева мечеть, яка більше схожа на палац з казок, який увесь все сяє і переливається. Відвідуючи мечеть, дівчатам варто одягати хустку і закритий одяг.

Малакка

Одне з найстаріших міст в Малайзії, яке цілком входить до Списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто дуже яскраве і красиве. Жителі використовують для фарбування будинків найрізноманітніші кольори, так що фотогенічність Малакки просто зашкалює. Місто славиться своїми рикшами. Кожен водій прикрашає транспортний засіб за своїм смаком і, звичайно, намагається переплюнути інших водіїв. Ще це місто можна назвати містом кішок: вони тут майже на кожному розі.

Відвідайте фортецю А’Фамоса, де можна полазити по руїнах стародавнього форту, збудованого португальцями під час колонізації в XVI столітті.

Цікаво побачити і «Храм зелених хмар» – красивий китайський храм, присвячений відразу трьом релігій: буддизму, даосизму і конфуціанства.

Заповідник щасливих слонів Куала Ганда

Це єдине місце серед всіх зоопарків і слонячих ферм, де можна побачити щасливих слонів. Тут до них ставляться з турботою і дозволяють спостерігати за тваринами в наближених до природних умовах. Вхід безкоштовний, можна пригостити слонів чимось смачненьким, купивши їжу на місці, прогулятися парком, подивитися фільм і міні-шоу (звичайно, без жодного циркового насильства). А за додаткову плату можете покупатися в річці разом зі слонами.

Реабілітаційний центр орангутанів Сепілок

Реабілітаційний центр орангутангів в Малайзії став популярною пам’яткою серед мандрівників. Центр займає територію 43 кв. км в лісовому заповіднику, де проживає близько дорослих 80 особин, а також 25 осиротілих дитинчат. Туристи можуть подивитися на орангутанів з близької відстані. Для цього парк обладнаний спеціальною оглядовою платформою. Будьте уважні: деякі орангутанги давно звикли до людини, тому можуть підійти близько і що-небудь у вас відібрати.

Острови Капас, Тіоман, Перхентіан і Реданг

Якщо, вибираючи місце для відпочинку, ви в першу чергу оцінюєте можливості для дайвінгу, то малайзійські острова Капас, Тіоман, Перхентіан і Реданг ідеально для цього підходять. Підводний світ біля цих островів барвистий і різноманітний: крім усього іншого, тут можна милуватися живими коралами, а якщо пощастить, ще й поспостерігати за черепашачим сімейством.

Путраджайя

Путраджайю малайці часто називають столицею майбутнього. Трохи більше 20 років тому у правителів країни визріла ідея перенести столицю з метушливого і хаотично забудованого Куала-Лумпура з його нетрями біля підніжжя сучасних хмарочосів. З ініціативи влади Путраджайя була ретельно спроектована, збудована і тільки потім заселена людьми. Сюди ж з Куала-Лумпура переїхав уряд країни. Штучна річка, пересічена дев’ятьма мостами, рожева мечеть, ботанічний сад – все нове, красиве і доглянуте.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись