Найкращі острови Греції: Крит, Родос, Корфу, Закінф

Греції належить майже 3000 островів, що займають близько 20% її площі. Подорожі по грецьких островах обов’язково принесуть враження, які залишаться в пам’яті на все життя, адже кожен з них має багату історію, добре збережені пам’ятки архітектури та унікальну природу. Відпочинок тут буде ідеальним для туристів будь-якого віку з будь-якими інтересами і протягом усього року. Щоб зрозуміти, який грецький острів обрати для подорожі, варто дізнатися, чим цікаві найкрасивіші з них.

Крит

Цей острів є найбільшим і найпопулярнішим у туристів різних країн. На ньому існувала найбільша цивілізація античного періоду, яка залишила наступним поколінням пам’ятки, легенди, міфи, філософські знання. Радимо подивитися Лабіринт Мінотавра в палаці царя Міноса, печери Дікті Андрон (місце народження Зевса), перетвореної в храм, мечеті часів Османської імперії, монастирі, замки періоду Візантії. Знайомитися з історичним минулим Криту варто разом з проживанням в сучасних готелях з ресторанами, басейнами, розважальною інфраструктурою. Також тут на вас чекає відпочинок на шикарних пляжах, утворених декількома морями, прогулянки серед мальовничих скель і долин.

Родос

Найбільший острів, що загубився в водах Егейського і Середземного морів, є чудовим курортом і скарбницею історико-культурної спадщини країни. 300 сонячних днів в році, піщані, галькові пляжі з розвагами на будь-який смак, відмінна інфраструктура, численні історичні пам’ятки приваблюють велику кількість відпочиваючих. Можна довго бродити по набережній, милуючись Родоською фортецею, слухати розповіді про знамениту пам’ятку Колос Родоський, що увійшла в 7 чудес світу, незважаючи на те, що статуї немає з 226 року до нашої ери. Огляньте палац Великих Магістрів, який стоїть на місці старовинного храму бога Геліоса, старовинне місто Камірос, Долину метеликів, руїни Храму Афродіти. Для пляжного відпочинку є чудові пляжі курортів Ліндос, Фаліракі, Колімбія, Іксія, а на курорті Каліфея можна відчути на собі лікувальну дію знаменитих термальних джерел.

Корфу

Другий за площею острів Греції знаходиться в північній частині Іонічного моря. Дивовижна природа надихала знаменитих художників і поетів при створенні своїх творів і навіть Наполеон був вражений красою острова. Район Палеокастриці вважається колискою острова. Численні мальовничі бухти оточені селами, які застигли прямо на скелях. На Корфу є сучасні готелі, магазини, ресторани, а розвинена інфраструктура дозволяє провести будь-який вид відпочинку. Для дітей тут кращий в Європі аквапарк, ігрові центри, а для любителів активного відпочинку є різноманітні спортивні майданчики, функціонують школи кінного спорту, серфінгу, дайвінгу. Пропонуємо вам здійснити сходження на гору Пантократор (можна на віслюках), оглянути стару фортецю Палео Фруріо і послухати в ній музичний концерт, а також кафедральний собор Панагія Спілеотиса.

Закінф

Найпівденніший з семи Іонічних островів, головною особливістю якого є неймовірно красиві бухти, якими густо порізані його західні береги. Піщані і галькові пляжі відокремлюються один від іншого химерної форми скелями, що утворюють таємничі печери і гроти. До багатьох з них дістатися можна лише з боку моря, яке на Закінфі має надзвичайний блакитний колір. На острові є морський заповідник, в якому водяться такі рідкісні види тварин як тюлень Monachus і черепаха Сaretta. Якщо пощастить, то можна познайомитися з найстарішою черепахою Сатіріс, що припливає до курортного містечка Лаганас. У північній частині Закінфа розташовані знамениті «блакитні печери», красива бухта Навайо і зоологічний парк «Аскос», де представлені тварини і рослини з різних куточків планети. Гірські хребти Закінфа покриті високими соснами, а долини потопають в оливкових гаях і фруктових садах. Чудові краєвиди острова доповнюються венеціанськими вежами і фортецями.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись