Найкрасивіші озера світу (продовження)

У попередній частині ми почали знайомити вас з найкрасивішими озерами нашої планети. Впевнені, ви були вражені. Пропонуємо вам продовжити насолоджуватися неймовірними витворами природи.

Озера Келімуту, Індонезія

На індонезійському острові Флорес розташований вулкан Келімуту висотою 1639 метрів, який відомий своїм кратерними озерами. Природні водойми змінюють забарвлення раз в декілька років, стаючи бірюзовими, червоно-коричневими, зеленими або чорними. При цьому переходи кольорів відбуваються незалежно один від одного, що зміцнює віру місцевих жителів в надприродне походження місця. За давнім міфом, в озерах Келімуту знаходять свій притулок душі померлих. Насправді ж причиною різнокольорових відтінків кратера Келімуту є мінерали, що залягають на дні кожного з озер і зафарбовують воду в результаті хімічних реакцій.

Озеро Аннесі, Франція

Це серце французьких Альп, яке знаходиться всього в 30 милях від Женеви. Озеру виповнилось 18 тисяч років. Воно ідеально підходить для всіх видів відпочинку, починаючи від весільно-романтичного і закінчуючи екстремальним – Аннесі облюбували серфери і каякери з усього світу. На берегах озера розташовані затишні кафе і ресторани, а де-не-де на узбережжі сховалися середньовічні замки і фортеці.

Озеро Гарда, Італія

Найбільше озеро в Італії, що розкинулося біля підніжжя Альп. На його південному березі розташовуються милі готелі, будиночки з теракотовими дахами і тихі, галькові пляжі. Північна вузька і довга частина озера нагадує фіорд через хребти висотою до 2000 метрів, які її обрамляють. Там люблять проводити активний відпочинок велосипедисти.

Озеро Накуру, Кенія

Вода неймовірного синього кольору і безкраї прерії створюють величний пейзаж Накуру. Однак унікальне кенійське озеро зовсім з іншої причини. Велика кількість водоростей в озері приваблює багато фламінго. Мільйони розкішних птахів створюють ефект пухнастих рожевих островів. Цікаво, що фламінго – одні з тих нечисленних видів тварин, які можуть спокійно перебувати в Накуру, оскільки вода в цьому озері містить таку кількість вуглекислого натрію, що може обпалити, якщо її торкнутися.

Озеро Метісон, Нова Зеландія

Інша назва цього озера – Дзеркальне. Це пояснюється тим, що у водоймі відображаються дві найвищі вершини в Новій Зеландії – Кука і Тасман. Найкращий час для милування озером відразу після світанку, коли тиха гладь води перетворюється на ідеальну дзеркальну поверхню.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись