Найкрасивіші озера світу

Озера – ідеальний вибір для спокійного розслабленого відпочинку, коли хочеться насолодитись прекрасними краєвидами подалі від метушні великих міст. Пропонуємо вам поглянути на найкрасивіші озера світу і, можливо, саме туди ви вирушите у свою наступну подорож.

Плітвіцькі озера, Хорватія

Це 16 каскадних озер, об’єднаних одне з одним системою водоспадів, які розташовані в найбільшому національному парку в Хорватії. Вони беруть початок з безлічі маленьких наземних і карстових річок. Плітвіцькі озера вражають туристів надзвичайною кольоровою гамою: від сірого до блакитного, синього і насиченого зеленого. Також вони дивують різноманітністю своєї флори і фауни.

Озеро Байкал, Росія

Найглибше озеро у світі (середня глибина – 745 метрів) цілком заслуговує на те, щоб бути і одним з найкрасивіших. Вважається, що первозданну красу Байкалу без скупчення туристів на його берегах краще спостерігати на початку літа. В цей час Байкал звільняється від льоду, і легко можна побачити нерпа на крижинах. Найкращі місця на узбережжі Байкалу – це бухта Ая, мис Котельниковський, гора Черського, Слюдяні озера і річка Шуміліха.

 

Озеро Пейто, Канада

Це приголомшливе за своєю красою озеро часто можна побачити на пейзажних листівках. Через його неймовірну блакить спершу можна подумати, що це не Канада, а тропічний рай на кшталт Антигуа або Бора-Бора. Танучи, льодовики змивають в озеро частки гірських порід, які при світлі сонця дають дивовижний кольоровий ефект.

Озеро Атітлан, Гватемала

Це озеро розташоване біля підніжжя трьох величних вулканів – Атітлана, Толіман і Сан-Педро. Назва озера з мови майя перекладається як «місце, де веселка знаходить кольори». Атітлан незрівнянний з будь-якої точки огляду, будь то ресторанчик на березі озера, або рибальський човен, або невелике індійське поселення на горі. В останні роки озеро стало перетворюватися з темно-синього в синьо-зелене і фахівці звинувачують в цьому водорості, які цвітуть круглий рік.

Озеро Кратер, США

Найглибше озеро в США, яке утворилося більше 7 000 тисяч років тому після руйнування вулкана Маунт-Мазама. Озеро оточують густий ліс і високі скелі. Зараз Крейтер – центр національного парку в південному Орегоні, який славиться приголомшливою природою і неймовірними пейзажами.

Озеро Лох-Ломонд, Шотландія

Найбільше прісноводне озеро в Шотландії, яке досягає 24 миль в довжину і близько 5 миль в ширину. Романтичні пейзажі Лох-Ломонд надихнули Вальтера Скотта зробити його місцем дії своїх романів. На озері безліч острівців: деяких з них такі невеликі, що ховаються під водою під час озерних припливів, інші ж досить великі і на них розташовуються цілі готелі.

Продовження статті читайте тут.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись