Найкрасивіші пляжі Калабрії (Італія)

Узбережжя Калабрії складається з білосніжних дрібнопіщаних пляжів в оточенні ароматних апельсинових плантацій, миртових дерев і оливкових гаїв, історичних рибальських сіл і високих круч.

 

Пляжі Тропеа

Пляжі, розташовані поблизу чудового калабрійского міста Тропеа, вражають своєю природною красою і багатством флори і фауни. Саме ж містечко серед своїх вузьких вуличок і невеликих площ зберігає безліч романтичних панорамних терас. Можна насолодитися прекрасним видом на білосніжні скелі, що обрамляють морські хвилі інтенсивного бірюзового кольору.

 

Пляж Ротонда

Тут дуже дрібний білий пісок і неймовірно чиста вода: навіть морське дно видно на великій глибині. Пляж розташований біля підніжжя скелі, на якій простягається місто. Пляж “Ротонда” відділений масивною скелею Сан-Леонардо від невеликого і тихого пляжу Spiaggia del cannone, який переховується за причалом туристичного порту.

 

La Spiaggia della Linguata

Пляж “Лінгуата” разом з мальовничим пляжем острова Санта-Марія – улюблене місце дайверів: кристально чисті хвилі дозволяють насолодитися унікальною красою морського дна і яскравим підводним життям, що виникло на кількох метрах від рифу.

 

La Spiaggia del Convento

Серед привабливих бухт заслуговує на увагу монастирський пляж або Пляж “Дель Конвент”, названий на честь колишнього монастиря, який виходить прямо до нього. Пляж характеризується дрібним білим піском, змішаним з дрібними камінчиками, гладкими і відполірованими морем.

 

Le Spiagge delle Grotte del Cavaliere

Всього в декількох кілометрах від міста Тропеа знаходяться “печери Лицаря”. Тут між високими стінами скель з піщанику розташовані невеликі пляжі, де можна насолодитися сонцем і морем на самоті або попрактикуватися в дайвінгу, щоб досліджувати морські глибини і дивовижну флору і фауну Середземного моря.

 

Пляжі Капо Ватикано

У відомого серед мандрівників мису, розташованого біля підніжжя гори Poro, знаходиться одне з найкрасивіших місць Тірренського узбережжя. Там прекрасні бухти і білосніжні піщані пляжі.

 

La Spiaggia della Baia di Riacii

Пляж бухти Ріаче – один з найвідоміших пляжів у всій Калабрії, що характеризується унікальним пейзажем: над найчистішим морем височіє вапнякова скеля, яка виходить з води з одного боку берега. Тут сподобається як любителям поніжитися на піску біля води, так і аматорам активного відпочинку: бухта Ріаче – рай для дайвера, як початківця, так і справжнього професіонала.

 

La Spiaggia di Grotticelle

Пляж “Grotticelle” формується шляхом об’єднання трьох невеликих пляжів, які плавно переходять один в інший. Дрібний білий пісок, крім зовнішньої частини пляжу, покриває також морське дно на невеликій глибині, що сподобається малюкам та їхнім батькам. У той же час біля скель, що обрамляють пляж по сторонам, можна поплавати з маскою. Безумовно, найкраще відправлятися сюди не в високий сезон. В липні-серпні тут дуже тісно, і важко знайти хороше місце для відпочинку.

 

La Spiaggia di Salamite

В Капо Ватикано словом “Salamite” називають крихітних ящірок, які колись масово мешкали поблизу цього прекрасного пляжу через його “дикість”. Навіть сьогодні цей пляж дуже часто безлюдний, а значить, є хорошим вибором дле тих, хто бажає насолоджуватися кришталево чистими водами і теплим піском наодинці. Сюди можна приплисти на човні і досліджувати печери і бухту мису.

 

“A Casa du Gaiuzzo”

Гаюццо звали старого півня, який став відомим через свій заливистий спів. Птах жив у будинку селянина між селами Санта-Марія-ді-Рікардо і Форміколі, біля пляжу, який отримав згодом його ім’я. Пляж “A Casa du Gaiuzzo” розташований в неймовірно красивій бухті, де приємно відпочивати далеко від міського галасу.

 

La Spiaggia di Praia i Focu

Цей пляж нерідко називають пляж «Чотири сезони» через м’якість мікроклімату і затишне розташування: тут проходять теплі течії, що підтримують високу температуру води впродовдж усього року, а сам пляж, розташований на краю Капо Ватикано, захищений від вітрів високими скелями, Ви можете дістатися до нього тільки по морю, проте цей шлях варто виконати: коли ви ступите ногою на піщаний берег, будете захоплені багатою флорою і фауною, що населяє це місце.

 

Реджо-Калабрія і пляж Джунко

Цим пляжем захоплювався навіть Габріеле Д’Аннунціо, а все узбережжя Реджо-Калабрії поет називав «найкрасивішим кілометром Італії». У ясні дні звідси видно сицилійський берег, до якого, здається, можна дістати, лише простягнувши руку. А ввечері ласкаві вогники освітлюють Мессинську протоку, яка є кордоном між Тірренським і Іонічним морем.

Перед тим як дістатися до прекрасного Реджо ви не можете не зупинитися на пляжі Джунко, розташованому на північ від історичного центру міста. Пляж дуже гарний, проте дуже часто тут дмуть сильні вітри. Must visit для шанувальників віндсерфінгу і кайтсерфінгу.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись