НЕТУРИСТИЧНІ РАЙОНИ РИМУ

MONTEVERDE VECHIO

Найзеленіший район. Перекладається, як «Зелені пагорби» і це правда! Справжній квартал «романо». Тут майже не зустрінеш туристів, зате повно красивих палаццо, вілл, затишних ресторанчиків і енотек. Тут знаходиться fontana del’Aqua Paola з приголомшливим видом на місто і найбільший парк в Римі – вілла Памфілі.Читайте також: ПО МІСЦЯХ ЗЙОМОК ГАРРІ ПОТТЕРА

RATI

Раніше, це був квартал офісних службовців і клерків, який вимирав після 18:00. А зараз багато модних закладів відкриваються саме тут. В  Пралі можна знайти і суші, і смузі, і салатерії і традиційні ресторани з римською кухнею. Також тут розташована торгова вулиця Via Cola di Rienzo, на якій люблять шопінг саме місцеві. Також можна посидіти під пальмами на piazza Cavour і прогулятися по магазинах не штовхаючись в натовпі туристів.

PINCIANO і QUARTIERE COPPEDÉ

Єдиний район Рима, де ви знайдете архітектуру в стилі ліберті. Від Piazza Buenos Aires прогулятися по казковому кварталу, посидіти біля фонтану Жаб, подивитися на будинок Фей і Павуків … Це все тут!

Дуже престижний район, в якому знаходяться посольства і дорогі ресторани. І рукою подати до вілли Боргезе.

OSTIENSE

Індустріальний район, який тільки в останні роки став знаходити своє нинішнє обличчя. Саме тут зосереджені хіпстерські бари і ресторани. На вулицях цього кварталу ви побачите графіті і стріт-арт, який майже не зустріти на старих вуличках в центрі. Приїжджайте, щоб подивитися на піраміду Цестія, відвідати один з найцікавіших музеїв Centrale Montemartini і зробити нетипові фото Риму.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись