Незвичайні готелі світу

готель з жирафами

Людська фантазія не має меж. Ми склали список найдивовижніших і найоригінальніших готелів світу, чиї власники і творці використали свою фантазію на повну.

  1. Капсульний готель, Токіо

Японські готелі, які являють собою невеликі спальні капсули, розміром 2×1×1,25 м. В Японії такі готелі дуже популярні через свою низьку вартість і невелику площу. Ідеальний варіант для бюджетних туристів і тих, хто не страждає клаустрофобією.

Ціна 21- 42$ за ніч.

незвичайний капсульний готель

  1. Intercontinental Shimao Wonderland Shanghai, Шанхай, Китай

Підводний п’ятизірковий готель в Китаї – масштабна споруда всередині штучно створеного каньйону. Концепція готелю – близькість до первозданної природи. У комплексі не почуєш звуків мегаполісу, а тільки щебетання птахів і заспокійливий шум водоспаду. Ідеальне місце.

Ціна від 320$ за ніч.

  1. Крижаний готель, Швеція

Готель, створений зі снігу і льоду справді вражає. Щовесни, коли лід починає танути, готель доводиться оновлювати. Якщо ніч в такому готелі у шапках та спальниках для вас занадто екстримальна, можна просто здійснити екскурсію з чимось тепленьким у келиху.

Ціна 2000$ за ніч.

незвичайний крижаний готель

  1. Готель-фантазія, Німеччина

Кімнати незвичайного готелю – це політ фантазії і креативу. Гості можуть перевтілюватися в лицарів, лісових жителів, моряків чи вампірів. Кожен номер цього готелю оригінальний і не схожий на інші. Тут можна заснути в труні, а можна й в борделі. Кожен в праві обирати, що йому до вподоби.

Ціна 69-115Є за ніч

  1. Дім-бульбашка, Великобританія

«Бульбашкові» будиночки розташовані в лісистій місцевості просто неба. Вони мають прозорі стіни і стелю, тому природа оглядається на 180 градусів. Родзинкою такого готелю є унікальна можливість насолоджуватись природою вдень і прекрасним зоряним небом вночі.

Ціна від 230Є за ніч.

незвичайний готель бульбашка

  1. Соляний Готель Паласіо де Сал, солончак Уюні, Болівія

Готель, в якому все зроблено із соляних блоків. Тому власники просять туристів не облизувати стіни і бережно відноситися до предметів інтер’єру.

Ціна 130$ за ніч.

  1. Готель з винних бочок, Нідерланди

Всі номери в готелі – це величезні бочки 14500 літрів. З невеликої тераси відкривається чудовий вид на озеро. В місцевому ресторанчику можна покуштувати тамтешніх делікатесів та ароматного вина.

Ціна 100Є за ніч.

8. Готель у Замку Віа Регія, Радомишль, Україна

Хто не мріяв пожити у справжньому замку? У вас є така можливість в Радомишлі. Тут все пронизано духом старовини і автентичністю споруди. Інтер’єр готелю доповнений унікальними старовинними предметами: дерев’яними ліжками, картинами, іконами 18-19 ст.

Ціна від 2500 до 10000 грн.

незвичайний готель замок

  1. Готель-літак, Швеція

Літали на «Боїнгу-747»? Можливо, це був той самий літак, двері якого гостинно відчинені ще й для проживання. Літак унікальний тим, що це один з найдешевших хостелів у Швеції. Готель вміщує 85 гостей. За номер-люкс служить кабіна пілота.

Ціна від 70$ за ніч.

  1. Готель з жирафами, Кенія

 «Садиба жирафів» – це розкішний африканський готель, в якому можна максимально доторкнутись до природи. В прямому і переносному значенні. Адже снідаєте ви в компанії з жирафами. Можете їх погладити і навіть скласти їм прогулянку по парку. Унікальний готель був створений для того, щоб врятувати жирафів, які на момент будівництва були на межі вимирання.

Ціна від 600$ за ніч.

Тепер ви точно знаєте, де зупинитися, щоб отримати максимум емоцій і відчуттів від поїздки.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись