Обираємо найкращі пляжі для відпочинку

Пляжів на планеті багато: і піщані, і кам’янисті, і трав’яні, навіть скляні (про металеві поки нічого не чули). Цей огляд покликаний допомогти знайти найкращий пляж для вас. Мова піде про декілька популярних країна для пляжного відпочинку.

ТУРЕЧЧИНА

Бодрум, Мармарис і Фетхіє. Тут почалася слава турецького відпочинку. Для європейців відпочинок на узбережжі Туреччини відкрили британці. На відміну від південної частини, тут готелі більш європейської моделі, відкриті (крім аристократичних клубів в Фетхіє). Не всі готелі мають свої пляжі, в деяких немає анімації і території невеликі, готельний фонд не такий новий, як на півдні.

Але з іншого боку, безліч ресторанів, дискотек, клубів працюють і вдень, і вночі за територією готелю. Це приваблює молодь зі всієї Європи. Давні традиції гостинності наблизили стандарт якості обслуговування до європейського, навіть в недорогих готелях і ресторанах. З Мамаріса можна відправитися в круїз на грецький острів Родос, і зупинитися в готелі, на пару днів. Північна частина узбережжя Туреччини більш динамічна, південна більш спокійна, сімейна.

Аланія, Сіде, Белек, Анталія і Кемер. Пляжний сезон тут трохи довше, ніж на півночі. Між усіма курортами Аланія – наймолодший курорт усього узбережжя, тут йде найінтенсивніше будівництво і введення в дію нових готелів. Готелі розташовані від аеропорту на відстанні 100 – 140 км. Пляжі різні, є кам’янисті, галькові і піщані (найчастіше змішані). Ну і нарешті, тут найпривабливіші ціни. Сіде – пляжі, як правило, піщані, ціни середні. Белек – елітне місце, готелі майже всі 5 *, готелів рівня 4 * всього кілька. Пляжі піщані, відмінні, багато зелені. Ціни відповідні. Анталія найближчий курорт до аеропорту, тут не дуже зручніші пляжі, але привабливі ціни.

Кемер – мальовничий курорт. Тут гори близько підходять до узбережжя- пейзажі зачаровують, а повітря просто чудо! Пляжі кам’яні (як і всюди, де гори підходять до моря) – галька або великі камені. Деякі  готелі зробили насипні піщані пляжі, а вхід в воду гальковий. Готелі є на будь-який гаманець і смак. У самому курортному місті Кемер кипить клубна нічне життя. Туреччина це безсумнівний лідер послуг для сімейного пляжного відпочинку.

ЄГИПЕТ

Хургада, Макаді Бей, Шарм ель Шейх. Хургада. З цього місця почалося курортне будівництво Єгипту на Червоному морі. 30 років тому це місце було зайнято американською військовою базою. Тепер велика кількість готелів побудовано на лінії, де сходяться пустеля і море. У порівнянні з іншими курортами Єгипту готелі простіше, проте привабливіша їх вартість. Переваги Хургади: хороші піщані пляжі і вхід в воду без коралів (що важливо для маленьких дітей), відносна близькість Луксора і Каїра, аквапарк. Макаді Бей – сучасний курорти не далеко від аеропорту і Хургади, 50 км. Тут є всі переваги місця розташування, а готелі більш сучасні (тут і ціни вище). Шарм ель Шейх – море ще багатше і коралові рифи прямо біля берега (у більшості готелів вхід в воду через понтон), дивитися на підводних мешканців можна прямо з пляжу, готелі сучасніші і якісні. До Каїра їхати далеко, але можна долетіти і літаком. 

ІСПАНІЯ

Коста Брава і Коста Дорада – відомі сімейні курорти. Тут знаходиться грандіозний тематичний парк розваг Port Aventura, безліч екскурсій на будь-який смак. Курорти на Коста Браві більше молодіжні – велика кількість дискотек і нічних клубів збирає тінейджерів з усієї Європи. Коста Дорада більш спокійна, хоча і тут є безліч нічних розваг. Північна частина більш демократична, на відміну від південної, тут немає зовсім готелів 5 *, вища категорія 4 *. 

КУБА

Варадеро. Місцеві пляжі – одні з найкрасивіших в світі: тут білий пісок і завжди чиста, прозора прибережна вода. Вони захищені від морської стихії найбільшим кораловим рифом в Карибському морі. У 1992 році пляж Варадеро був визнаний одним з трьох найкращих пляжів світу. Спокійне море і пологе біля узбережжя дно дозволяють рекомендувати пляжі Варадеро для сімейного відпочинку з дітьми. Кайо-Ларго розташований на південь від Великого Острова, майже в самому центрі кубинського архіпелагу. Весь його південний берег – великий пляж з 38 кілометрами найдрібнішого білого піску і прозорою водою. У Кайо-Ларго є фантастичний кораловий риф, дивовижний «Острів Ігуан», унікальний заповідник морської фауни. Цей курорт – справжній рай для любителів підводного плавання. 

ТАЇЛАНД

Паттайя – найактивніший курорт Таїланду. Численні бари, дискотеки, ресторани на будь-який смак, різноманітні шоу, боулінги, тири, майданчики для стрільби з лука, тенісні корти, торгові ряди, безліч магазинів і крамниць, маса всіляких екскурсій і розважальних програм. Пхукет, на відміну від Паттайї, орієнтований на спокійний відпочинок і відрізняється своїми першокласними готелями. Головні курортні зони зосереджені на західному узбережжі острова – це Лагуна, Патонг, Карон і Ката. Патонг – найактивніша туристична зона: тут ресторани і барвисті нічні шоу-програми, що закінчуються о другій ночі. Пляж муніципальний і, як правило, готелі розташовані через дорогу від моря. Карон і Ката – широка довга смуга світло-золотистого піску. Тут розташовані готелі вищого класу. Самуї є третім за величиною островом Таїланду. Його імідж – ідилічна простота на загубленому краю землі, в світі тропіків. Антураж – найчистіші і небагатолюдні піщані пляжі.

 

 

 

 

 

 

 

МАРОККО

Агадир. У Агадирі широкі пляжі, з дрібним піском, рідше – власні, частіше – муніципальні. Відповідно, у всіх берегових готелях, які мають власний пляж, лежаки і парасольки – безкоштовно. У всіх інших готелях – за додаткову плату (близько 1,5-2 USD). Курорт являє великий вибір ресторанчиків особливо цікаво рибне меню. Є диско, бари.Готелів в Агадирі не багато, трохи більше 40, під французьким впливом, сервіс прагне до європейського, цьому сприяє національний характер.

ПОРТУГАЛІЯ

Пляжі на материковій частині Португалії, широкі, з білим, дрібним піском, вода прозора. Всі пляжі муніципальні. За лежак і парасольку оплата – 8-10 EUR в день. Готелі відмінні, переважають 4-5 * високого рівня. 99% з них пропонують сніданки, “все включено” – не існує. Якість сервісу в готелях на найвищому рівні, в курортних зонах безліч туристичних розваг – шоу, аквапарки, ресторани і нічні клуби. 

ГОА

Пляжі з сріблясто-золотим піском на півдні і сірим вулканічним на півночі, з одного боку обрамлені смарагдовими водами, а з іншого пальмовими гаями. Пляжі муніципальні, практично у всіх готелях для безпеки туристів є огорожі від вуличних торговців і жебраків на прилеглих до них ділянках узбережжя виставлено охорону. Все пляжне обладнання, включаючи шезлонги, парасольки і рушники – безкоштовне. Готелі будують не вище пальми (9 метрів) і не ближче 300 метрів до моря (це пов’язано з приливами-відливами).Безліч туристів приїжджають сюди, щоб познайомиться з багатою культурою Індії, екзотичною природою і звичайно побувати на дискотеках прямо на пляжах, під відкритим небом. 

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись