Одноденна екскурсія «Легенди Чернігова + Седнів»

В цій екскурсії на Вас чекають:

 • Місто Легенд – Чернігів,
 • Седнів,
 • річка Снов,

Маршрут: Київ – Чернігів – Седнів – Київ

Дати:

07/06/2020

 28/06/2020

12/07/2020

26/07/2020

15/08/2020

22/08/2020

Вартість: від 940 грн

 

Програма екскурсії

7:30 Група збирається в умовленому місці. Зверніть увагу, що дізнатися точну інформацію про час виїзду на екскурсію і місце збору групи ви можете за два дні до виїзду.

8:00 Посадка в автобус і відправлення до Чернігова.

10:00  Захоплююча екскурсія по одному з найстаріших міст України.

Чернігів – це настільки древнє місто, що дослідники лише припускають справжню дату його заснування і не можуть однозначно відповісти, кому або чому він зобов’язаний своєю назвою.

Дивовижне місто, яке дивним чином поєднує в собі старовинні архітектурні пам’ятки, історичні загадки, які ставлять в безвихідь класичну історичну науку, природні пейзажі і численні легенди. Тут все настільки тісно переплетено, що втрачається зв’язок із сучасністю. Додайте сюди містику, романтику і таємниці, яких в історії міста більше, ніж відомих фактів. 

Під час екскурсії по Чернігову ми лише спробуємо розгадати, що за знаки видно на стінах П’ятницької церкви, чому на найдавнішому храмі в Україні знаходяться язичницькі символи, побуваємо в “місті мертвих” і спустимося в підземелля старовинного монастиря, помилуємося краєвидами і схилимо голови перед мощами святих покровителів Чернігова.

У Чернігові ви зможете побачити величезну кількість унікальних старовинних споруд. Є тут і печери, які ще за часів Київської Русі заснував Антоній Печерський. Система підземних ходів з безліччю відгалужень тягнеться більш ніж на 350 метрів.

14:00 Час трохи відпочити від суєти екскурсії, і смачно пообідати.

15:00 Виїжджаємо в наступний пункт екскурсії – Седнів.

Седнів, як і багато інших міст Чернігівщини, дуже старе місто, що веде свою історію з давніх часів, однак популярність до нього прийшла лише в XVII столітті. Місто тоді належало козацькому полковнику Лизогубу. Славний козацький рід і до цього дня зберігає пам’ять про себе в кількох дуже незвичайних будинках. Разом вони представляють собою надзвичайно мальовничий архітектурний ансамбль.

Під час екскурсії ми побуваємо в унікальній дерев’яній Георгіївській церкві (поч. 18 ст.), відомої по зйомках фільму «Вій». Побачимо найстаріші будівлі Седнева, побудовані в кінці 17 століття – кам’яницю Лизогуба і Воскресенську церкву.

Прогуляємося по парку в садибі Лизогубів і помилуємося краєвидами, стоячи біля альтанки Глібова. Звичайно ж поговоримо про місцеві легенди і перекази відомих людей, які жили або бували в Седневі.

Далі по програмі на вас чекає поїздка до кінного клубу “Седнівський двір” – катання на конях, прогулянки, відпочинок біля річки Снов.

Незабутні враження від перебування на одній з найбільш екологічно чистих річок Європи. Мальовничі пейзажі, спів птахів, спокійна річка – це саме те, що необхідно для відпочинку після міського шуму.

19:00 – орієнтовний час повернення до Чернігова.

Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

22:30 Орієнтовно в цьому часі прибуваємо назад в Київ.

Включено у вартість:

 • Проїзд автобусом по маршруту Київ – Чернігів – Седнів – Київ
 • Екскурсійне обслуговування по місцю
 • Вхідні квитки в Борисоглібський собор – 20 грн
 • Вхідні квитки на територію садиби Лизогубів – 5 грн
 • Адміністративний супровід гідом

Сплачується окремо:

 • Харчування обід (+/- 100 грн)
 • Вхідні квитки в комплекс Антонієвих печер – 30грн
 • Прогулянки на конях
 • Особисті витрати

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись