Олюденіз. Курорт в Туреччині, який обирають європейці

Турецьке курортне містечко Олюденіз мало відоме серед наших туристів, проте англійці та німці відпочивають тут вже 30 років. Європейці кажуть, що курорт за ці роки став тільки краще.Знаходиться він на межі Егейського та Середземного морів. Головна особливість Олюденізу – Блакитна лагуна з бірюзовою водою та пляжами з дрібною білою галькою. Навколо ж, цей затишний куточок, захищає гірський масив, покритий хвойними лісами.

Олюденіз – невелике, спокійне місто, яке ідеально підійде родинам з дітьми, подружжям поважного віку, тим, хто любить усамітнитися чи подорожує один. Це не той курорт, де ви знайдете бурхливе нічне життя чи вулиці з магазинів для шопінгу, але приводів для насолоди тут все одно вдосталь.

Місто розділяється на верхню та нижню частини. І там, і там, є готелі та хороші ресторани різного цінового діапазону. Звичний для Туреччини all inclusive тут знайти буде важко, тому обов’язково звертайте увагу на близькість ресторанів та кав’ярень. Єдина відмінність районів – наближеність до узбережжя. Якщо ви поселитеся у верхньому Олюденізі, будьте готові, що в пішій досяжності пляжів не буде.
Читати також: Про більш популярний турецький курорт 

Купатися в Олюденізі можна з 1 травня до 1 листопада. Якщо ви трохи морж чи плануєте ним стати, то можете сезон купання розтягнути з 15 квітня до 1 грудня.
Але, раптом у вас немає непереборного бажання ніжитися на сонечку, то на цьому курорті добре і зимою, і восени, і тим більше, навесні.

Що подивитися та чим зайнятися в Олюденізі

Параглайдінг – те, заради чого, сюди цілеспрямовано їде кожний п’ятий турист. Інструктори впевнені, що гора Бабадаг – найгарніше та найбезпечніше місце для такої розваги.

Блакитна Лагуна – заповідна зона з пляжем. Тут можете позасмагати, прогулятися з групою по лісу, покататися на каное, зайнятися дайвінгом чи снорклінгом, пообідати к кафе з чудовим видом на море.

Грязьові вани Дальяна – одна з найпопулярніших екскурсій. В це місто також їздять з Мармарису та Фетхіє. До екскурсії також входить відвідування черепашачого пляжу та прогулянка на човнику чи катамарані.

Велика кількість метеликів різних видів живе в Долині метеліків серед двох високих скель. Ця місцевість визнана заповідною, тому потрапити туди можливо тільки в рамках екскурсії на човні.

Кайакой – місто-привид. Це містечко раніше заселяли греки, але уряди Греції та Туреччини вирішили обміняти національних переселенців, щоб кожна з груп жила на своїй території. Так, протягом одного місяця, греки пішли з Туреччини і залишили кілька міст по всій території країни. Але, на відміну від інших грецьких міст, тільки Кайакой не був заселений турками.

Тож, не їздіть звичними маршрутами, відкривайте для себе нові місця для подорожей. Хоча і зі звичними ми теж радо допоможемо.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись