Острів Хайнань. Що подивитися?

Досвідченого мандрівника складно здивувати красою європейських міст. Саме тому люди часто шукають нетуристичні маршрути або незвичайні місця, де можна отримати порцію позитивних емоцій і незабутніх вражень. Сьогодні ми поговоримо про острів Хайнань (Китай).

Туристам, які шукають пляжі і море, як на картинках, на Хайнані обов’язково сподобається. Іноді навіть здається, що все це казка: ідеально зелені пальми, найчистіші пляжі з добірним піском, прозора морська вода, розваги на будь-який смак. Ще один істотний плюс для гурманів – велика кількість екзотичних фруктів, які дуже доступні по ціні. Ну а ті, хто зібрався в Китай не тільки ліниво повалятися на пляжі, зможуть оцінити багату культурну спадщину острова. Чи це не рай на Землі? 

 

Хайкоу

Хайкоу – це столиця острова. Відоме місце: тут сторичний центр, де можна побачити безліч старих будинків.
Не просто погуляти, але й оздоровитися можна в місцевій парі горячих вулканічних джерел «Ляжок Гуанланьху». Тут є 150 штучних басейнів, які наповнюються водою з глибини 800 метрів, і мають температуру від +15 до +43 градусів.
Для любителів гострих відчуттів за 30 км від столиці є незвичайний оглядовий майданчик. Звідти відкривається шикарний вид на зелені реліктові дерева, величезні площі застиглої магми, і діючі невеликі вулкани, розташовані поруч.

 

Санья

Санья – одне з найпопулярніших місць відпочинку туристів. На узбережжі розташовані найкращі на Хайнані готелі, і, звичайно ж, найдорожчі. В кожному з них є своя “родзинка”. Наприклад, басейни незвичайної форми і сади з величезною кількістю екзотичних рослин.
Відома архітектурна  пам”ятка  Саньї – центр буддизму Наншань. Тут можна побачити величезну статую богині Гуньїнь, і відпочити в парку, який створений по всім правилам фен-шуй. А тим, кому хочеться дізнатися більше цікавих фактів про історію буддизму, на території парку є кілька готелів. Саме там можна зупинитися і замовити додаткові екскурсії.

 

Дадунхай

Це місце, що чудово поєднує в собі високий рівень сервісу та комфорту з демократичним рівнем цін. Особливо люблять це місце дайвери та серфінгісти. Там відмінні хвилі, а також незвичайно красиві прибережні коралові рифи, в яких живе більше 300 видів риб.
Недалеко від зони відпочинку можна побачити гору – Обернений Олень. За легендою,  мисливець кілька днів бігав за золотим оленем в надії вбити його. І коли звір добіг до моря, і тікати вже було нікуди, олень обернувся до мисливця та перетворився в красиву дівчину. 

 

Музей перлин

Ви коли-небудь бачили справжню плантацію по вирощуванню раковин з перлами? Якщо ні, то на острові Хайнань у вас є така можливість.
В музеї ви дізнаєтеся про вирощування та видобування перлин. Вам продемонструють рідкісні та особливі види. Після екскурсії туристи мають чудову можливість придбати надзвичайно привабливі вироби.

Мрієте відправитись на Хайнань, приходьте до нас:
Київ, вул.Бульварно-Кудрявська, 37/14

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

Щоб дізнатись більше — пидпісуйтесь на наш инстаграм та сторінку в фейсбуці

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати