Острів Хайнань. Що подивитися?

Досвідченого мандрівника складно здивувати красою європейських міст. Саме тому люди часто шукають нетуристичні маршрути або незвичайні місця, де можна отримати порцію позитивних емоцій і незабутніх вражень. Сьогодні ми поговоримо про острів Хайнань (Китай).

Туристам, які шукають пляжі і море, як на картинках, на Хайнані обов’язково сподобається. Іноді навіть здається, що все це казка: ідеально зелені пальми, найчистіші пляжі з добірним піском, прозора морська вода, розваги на будь-який смак. Ще один істотний плюс для гурманів – велика кількість екзотичних фруктів, які дуже доступні по ціні. Ну а ті, хто зібрався в Китай не тільки ліниво повалятися на пляжі, зможуть оцінити багату культурну спадщину острова. Чи це не рай на Землі? 

 

Хайкоу

Хайкоу – це столиця острова. Відоме місце: тут сторичний центр, де можна побачити безліч старих будинків.
Не просто погуляти, але й оздоровитися можна в місцевій парі горячих вулканічних джерел «Ляжок Гуанланьху». Тут є 150 штучних басейнів, які наповнюються водою з глибини 800 метрів, і мають температуру від +15 до +43 градусів.
Для любителів гострих відчуттів за 30 км від столиці є незвичайний оглядовий майданчик. Звідти відкривається шикарний вид на зелені реліктові дерева, величезні площі застиглої магми, і діючі невеликі вулкани, розташовані поруч.

 

Санья

Санья – одне з найпопулярніших місць відпочинку туристів. На узбережжі розташовані найкращі на Хайнані готелі, і, звичайно ж, найдорожчі. В кожному з них є своя “родзинка”. Наприклад, басейни незвичайної форми і сади з величезною кількістю екзотичних рослин.
Відома архітектурна  пам”ятка  Саньї – центр буддизму Наншань. Тут можна побачити величезну статую богині Гуньїнь, і відпочити в парку, який створений по всім правилам фен-шуй. А тим, кому хочеться дізнатися більше цікавих фактів про історію буддизму, на території парку є кілька готелів. Саме там можна зупинитися і замовити додаткові екскурсії.

 

Дадунхай

Це місце, що чудово поєднує в собі високий рівень сервісу та комфорту з демократичним рівнем цін. Особливо люблять це місце дайвери та серфінгісти. Там відмінні хвилі, а також незвичайно красиві прибережні коралові рифи, в яких живе більше 300 видів риб.
Недалеко від зони відпочинку можна побачити гору – Обернений Олень. За легендою,  мисливець кілька днів бігав за золотим оленем в надії вбити його. І коли звір добіг до моря, і тікати вже було нікуди, олень обернувся до мисливця та перетворився в красиву дівчину. 

 

Музей перлин

Ви коли-небудь бачили справжню плантацію по вирощуванню раковин з перлами? Якщо ні, то на острові Хайнань у вас є така можливість.
В музеї ви дізнаєтеся про вирощування та видобування перлин. Вам продемонструють рідкісні та особливі види. Після екскурсії туристи мають чудову можливість придбати надзвичайно привабливі вироби.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись