Поради тим, хто зібрався піднятися на гору Мойсея в Єгипті

Якщо вирушаючи в Шарм-аль-Шейх, вирішите піднятися на гору Мойсея, то ми підготували вам кілька порад, щоб не зіпсувати враження від підйому.

Днем на гору не піднімаються, бо спека просто неймовірна, та й приголомшливої краси світанку не побачиш. Тому підійматись краще  вночі, а вночі дуже холодно, бо мова йде про висоту до 2285 м, нагорі приблизно -2 градуси.Рекомендуємо ще до поїздки покласти в валізу термос, до речі, термос вам стане в нагоді не тільки для гори, в нього відмінно заливати не лише гарячі, але і холодні напої, а це значить, що до бару не доведеться часто бігати. А також взяти термобілизну, теплі шкарпетки і кросівки на товстій підошві.

Багато ігнорують поради, сподіваються на куртки, в яких летять, але сенсу від них немає, тільки суцільний негатив (нижче за текстом причини). Отже, ідеальний костюмчик:

  • кросівки на товстій підошві
  • джинси
  • термобілизну, яку вранці після спуску знімете
  • светр або що-небудь подібне.
  • футболка / майка, яку вранці надягнете замість светра

Піднімайтеся повільно, не біжіть від стоянки до стоянки, так втомитеся швидше.Намагайтеся не пити, тільки полоскати рот на стоянках, всього 7 стоянок. Що стосується тих, хто в куртках, то в них жарко і важко, а зняти не можуть, тому що спітніли, а знявши куртку, піт обдає холодом, доводиться на себе знову надягати. Після 7 стоянок буде ще приблизно 700 сходинок і «без нічого» по ним простіше підніматися, це друга причина, чому гардеробчик повинен бути легким, але теплим. Піднявшись нагору, ви, як і всі, не втримаєтеся і візьмете в оренду запилену верблюжу ковдру, щоб не замерзнути до світанку..

Нагорі можна купити каву, чай, а можна взяти той самий свій термос і не залежати від торговців, і їх пластикових маленьких стаканчиків … Плюс у вас буде фора, щоб забратися вище, вибрати місце, сісти, загорнутися в ковдру і пити чай, чекати світанок. Він дійсно дуже красивий! Після світанку всі спускаються вниз. Радимо спускатися не як всі по дорозі, по якій піднімалися, вона  пильна, а ще там ходять верблюди і верблюжі відходи всюди.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись