Португалія: недооцінена туристами країна старої Європи

Португалія часто розглядається туристами як продовження Іспанії і не є першочерговим напрямком для подорожей. Насправді ж вона має своє унікальне обличчя і може несподівано відкритися туристу з різних сторін: як королівська країна, як центр християнства, як цікавий гастрономічний напрямок, а також як географічний “кінець світу”. Тут у всьому панує відчуття легкості, свободи, особливої романтики, пристрасть до пригод і відкриттів.

Ділимося з вами перевагами Португалії як туристичного маршруту, що може привабити навіть найвибагливішого мандрівника.

1. Надзвичайно сприятливе географічне розташування – м’який клімат, можливість практично цілорічно насолоджуватись сонячною погодою, безліч чудових пляжів на океанському узбережжі Альгарве, різноманітність ландшафтів на континентальній частині Португалії та на островах в Атлантичному океані. До того ж переліт в Португалію з будь-якої європейської столиці займає лише декілька годин.

2. Унікальна культурна спадщина морської колоніальної держави, відомої своїми географічними відкриттями, в якій гармонійно поєднуються традиції і сучасність. Серед 18 португальських об’єктів, внесених до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, значаться історичні центри міст, археологічні місця, культурні ландшафти, природні парки і нематеріальні культурні надбання.

Португалия

3. Широкі можливості для різноманітного відпочинку різних категорій туристів: екотуризм, етнотуризм, цілорічний серфінг, гра в гольф на кращих полях Європи, спостереження за птахами і китами, які у квітні прибувають до берегів Азорських островів, відпочинок на СПА-курорті Мадейра. Особливе задоволення приносять прогулянки вузенькими вуличками і старими районами Лісабона та Порту.

Португалия

4. Можливість спробувати в затишних сімейних ресторанчиках прекрасну і своєрідну національну кухню, основу якої складають риба і морепродукти, смачні десерти, а також відомі на весь світ португальські вина і особливо портвейн.

Португалия

5. Доступні, у порівнянні з іншими європейськими державами, ціни на проживання, їжу та поїздки всередині Португалії, що дозволяє туристам залишатись тут на тривалий час для детального дослідження країни.

6. Доброзичливість, душевність та щирість місцевих жителів, що зроблять незабутнім як короткий вікенд, так і тривалу відпустку у Португалії. Це люди, які своїм прикладом показують, як це­ – жити на повну та відчувати справжнє глибинне щастя кожної миті.

Португалия

Хоча Португалія для багатьох мандрівників залишається маловідомим і не до кінця розвіданим напрямком, але якщо ви відкриєте її для себе одного разу, то закохаєтесь раз і назавжди і мріятимете неодноразово повернутись в це незабутнє місце.

Португалия

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись