Туристична компанія “Одісей 2012” – туристичний агент, який має всі необхідні атрибути для даної діяльності і гарантує своїм клієнтам не тільки високий сервіс і індивідуальний підхід, а також безпеку і надійність, в першу чергу – фінансову.

Засновники компанії “Одісей 2012” з 2000-го року керують зонами відпочинку в екологічно чистих областях Західної України. Приймаючи в себе гостей, вони помічали, що в створених ними і природою умовах, люди  самі переймали бережливе ставлення до навколишнього середовища. Так відпочинок ставав більш культурним. Сімейні цінності разом з традиційним європейським сервісом стали гарною підмогою для створення в червні 2011 року туристичної компанії “Одісей 2012”. Девіз компанії: Відпочивайте. Подорожуйте. Пізнавайте. Напрямки діяльності:

 

Пляжний відпочинок. Кращі курорти світу з їх шикарним сервісом – вже не мрія. Ми організуємо для Вас поїздку, куди побажаєте.

Екскурсії. Відвідайте історичні та культурні пам’ятки України, а також пориньте в світ загадок зарубіжжя. Ми Вам в цьому допоможемо.

Навчання, професійні стажування, курси та школи за кордоном. Вивчайте іноземні мови в кращих мовних школах світу, отримуйте освіту в навчальних закладах Європи. З нами світ стає ширше.

Навчання туристичному бізнесу.

Бронювання, продаж і забезпечення авіаквитків.

Робота з документами: оформлення закордонних паспортів, проезних документів.

Робота з консульствами і посольствами: оформлення віз, мультивиз і т.п.

Зелений туризм у Волинській області України. Туристичний комплекс: Мальованка.

Якщо Ви хочете стати нашим партнером або агентом прочитайте сторінку для партнерів.

Цілі: Ми створюємо умови для того, щоб наші клієнти могли відпочивати так, як їм буде завгодно, могли відвідати будь-який куточок Землі, відкривати і пізнавати світ з іншого боку. Ми робимо туризм доступним кожному. Наші цінності: – сім’я – екологія – бережливе ставлення до природи – культурний туризм.

Місія: Працюючи в дружньому колективі, ми працюємо, щоб забезпечити хороший і якісний відпочинок кожному, створювати цінності сімейного відпочинку, прищеплювати повагу до природи, толерантність іншим культурам і народам.

Наше бачення: Добре відпочивати повинні всі!

(044) 227 45 91

(066) 353 26 30

(097) 941 24 48

(093) 215 07 98

odisseus2012@gmail.com

Skype: OdisejTours

Ми працюємо для Вас:

Понеділок – П”ятниця: з 09-00 до 18-00

Субота: на замовлення клієнта!

Неділя – вихідний

 Київ,вул.Бульварно-Кудрявська 37/14 офис 203-204

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.