Сафарі в Африці: кращі національні парки

Національні парки і заповідники є справжнім багатством африканського континенту. Тут поглядам туристів відкривається дивовижний тваринний і рослинний світ, багатий своїм різноманіттям. Найпопулярнішими напрямками у мандрівників є сафарі-тури в Східну і Південну Африку. Ми підібрали для вас кращі національні парки Африки.

1. Національний заповідник Масаї-Мара (Кенія)
Кенія є найпопулярнішою країною для сафарі в Африці, а заповідник Масаї-Мара – найвідвідуванішим національним парком в Кенії. На його території всього в 1410 кв. км. мешкає велика кількість різноманітних тварин. Тут проживає багато левів і леопардів, рідше зустрічаються гепарди. У національному заповіднику Масаї-Мара у туристів є можливість не тільки побачити Велику п’ятірку (слон, носоріг, буйвол, лев, леопард), але і спостерігати грандіозне видовище – Велику міграцію (липень – жовтень).

2. Національний парк Чобе (Ботсвана)
Національний парк Чобе є найстарішим в Ботсвані і третім за величиною в країні. Він знаходиться в дельті річки Окаванго. На його території в 10566 кв. км. мешкають багато диких тварин (кілька десятків видів ссавців і 400 видів птахів). Парк славиться найбільшою в Африці популяцією слонів. Крім них, мандрівники зустрінуть в парку левів, леопардів, жирафів, буйволів, зебр, гієн, антилоп гну, ориксов, бегемотів, крокодилів та інших тварин.

3. Національний парк Крюгера (ПАР)
Національний парк Крюгеранайстаріший в ПАР, він заснований в 1898 році. Загальна площа парку становить 18989 кв. км. У центральній області заказника спостерігається найбільша концентрація диких тварин в світі. За підрахунками адміністрації парку в його межах мешкають близько 1000 леопардів, 1500 левів, 5000 білих і чорних носорогів, 2500 буйволів і 12000 слонів.
Даний заповідник володіє гарною інфраструктуроюйого дорогами можна пересуватися на власному автомобілі. Туристи можуть побачити тут не тільки Велику африканську п’ятірку, але й інших представників тваринного світу африканського континенту (гепардів, бегемотів, жирафів, крокодилів).

4. Національний парк Південна Луангва (Замбія)
Національний парк Південна Луангва один з найбільших в Південній Африці і другий за величиною в країні. Володіючи територією в 9050 кв. км., він входить в десятку найбільш відвідуваних заповідників континенту. Тут мешкають близько 60 різноманітних видів тварин і 400 видів птахів.
Парк славиться своєю великою популяцією бегемотів, на його території спостерігається найбільша щільність цих тварин в світі. Велика п’ятірка в заказнику представлена не вся, відсутні носороги, яких не так давно повністю винищили. Мандрівників порадує досить розвинена за африканськими мірками туристична інфраструктура.

5. Національний парк Серенгеті (Танзанія)
Національний парк Серенгетінайвідоміший парк не тільки в Танзанії, а й в усьому світі. На його території в 14763 кв. км можна спостерігати багатий тваринний світ (близько 3 млн. особин ссавців і 500 видів птахів). Саме звідси в травні місяці щороку починається знаменита Велика міграція тварин, які прямують до МасаїМара.
На сафарі в парку туристи зустрінуть Велику п’ятірку і багатьох інших тварин (гепардів, зебр, бегемотів, крокодилів, каракал, антилоп гну, куду, страусів, сервалів).

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись