Шенгенські візи: в яку країну подавати документи, щоб отримати візу?

Шенгенські візи

Приближается время отпусков, а значит, самая пора задуматься об организации путешествия. Останні декілька років українці стикаються з тим, що деякі країни часто відмовляють їм в візах. Є консульства, які відмовляють в сотню разів частіше, ніж це було раніше.

Але з`явились і покращені показники. Зменшилась кількість відмов від Латвії – візи українцям видають в три рази частіше. Також в цьому списку Литва, яка вдвічі менше стала відмовляти нашим громадянам, і Естонія.

Не дивлячись на те, що у Польщі спостерігається наплив мігрантів, ця країна не ввела обмеження в отримані візи громадянам України. Для нас це важливо, бо майже половина всіх віз в країні видається саме українцям.
Шенгенські візиЧитайте також- Греция или Турция: что выбрать для летнего отдыха?

Словенія є дружньою для нас країною. Вона теж знизила на декілька відсотків кількість відмов. Такий же показник і з Німеччиною, хоча відмов досить багато, але їх кількість стала меншою.

Але все ж більшість країн Шенгенської зони останнім часом все частіше не видають візи українцям. Найбільше це трапляється в консульстві Фінляндії, там відмови збільшились в тричі. Також відмовляють нам в два рази частіше Швейцарія, Португалія, Греція і Франція.

Міграційно безпечною є та країна, у якої кількість відмов не перевищує двох процентів. Україна залишається безпечною завдяки Польщі та Балтійським країнам. Але все ж в Шенгені є держави, показник відмов українцям в яких перевищує чотири відсотка. Краще не подавати поки документи до посольств цих країн.

Найбільше відоме відмовами у візах посольство Бельгії. Кількість негативних результатів щодо візи зросла тут майже до десяти відсотків.

Також часто відмовляють нам у Швеції, Нідерландах. Консульство Німеччини отримувало найбільше скарг, тому що без причин відмовляло українцям, але зараз рівень відмов знизився.

Не дивлячись на такий негатив, багато держав Шенгенської зони почали видавати громадянам України багаторазові візи, їх кількість збільшилась до 50 відсотків від усіх віз.
Шенгенські візиЧитайте також- Испания – отличная страна для молодежного отдыха

Найчастіше почали видавати мультивізи у Литві, Чехії, Норвегії, Італії та Португалії. Найбільше мультивіз українці отримали від посольств Словенії та Литви. Майже 95 відсотків бажаючих відвідати Словенію отримали позитивний результат. Також високий показник у Литви – більше 80 відсотків виданих віз, третє місце у списку посідає Словаччина.

Високі показники мають Польща та Литва. Вони видають візи на два, три, або п’ять років для подорожей країнами Євросоюзу, якщо все підготовлено і подано правильно.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись