Що краще Мальдіви чи Сейшели?

Клімат на Мальдівах і Сейшелах

Відпочивати на Мальдівах і Сейшелах можна будь-коли в році, тут завжди тепло і в більшості випадків сонячно. Але є певні місяці, що найкрутіше підходять для спокійного відпочинку на пляжі. А ось для гарного серфінгу –  інші місяці, коли дмуть вітри сильніше.

Найкращий час для відпочинку на Мальдівах: період з листопада до середини квітня. Цей сезон вважається «сухим». У ці місяці практично не йдуть дощі, а температура води і повітря тримається на комфортному рівні, середні значення в цей період + 24-30 градусів. Купатися в цей час дуже приємно. А ось з середини квітня до жовтня погода трохи гірше. В цей час бува йде дощі і досить сильний вітер.

На Сейшелах також можна виділити 2 сезони. «Вологий» сезон починається в грудні і закінчується в квітні. Незважаючи на те, що дощі йдуть дуже часто, вони не зіпсують ваш відпочинок. Зазвичай злива триває не більше години. У травні починається «сухий» сезон, коли температура падає до 28 градусів, а дощі повністю припиняються. В цей час відпочинок на Сейшелах просто чудовий. Ви зможете відмінно поплавати, зайнятися дайвінгом або снорклінгом, поїхати на риболовлю. Цей сезон закінчується на початку листопада.

Відпочинок на Мальдівах і Сейшелах

А ось сам відпочинок, що на одних, що на інших островах практично не відрізняється. Вас чекають прекрасні пляжі з білосніжним піском, тепле сонце і океан. Туристи приїжджають на Мальдіви і Сейшели з однією метою – нічого не робити. Особливих екскурсійних програм тут немає. Вам обов’язково запропонують покататися на човні або катері до сусідніх нежилих острівців, з’їздити порибалити або попірнати у відкритому океані – ось, мабуть, і всі можливі «екскурсії».

Любителі снорклинга, дайвінгу і серфінгу знайдуть, чим тут зайнятися. Прекрасний підводний світ зможе зацікавити будь-кого. А в теплій воді можна провести дійсно дуже багато часу без загрози для організму. На Мальдівах вам можуть запропонувати екскурсійну поїздку в Мале. Єдине велике місто не зможе надто вразити досвідченого мандрівника, але допоможе вам краще зрозуміти історію і побут острів’ян.

Ціни на Мальдівах і Сейшелах

Будь-який турист розраховує на певну суму грошей, плануючи відпочинок. Тури на Мальдіви коштують трохи дешевше аналогічних турів на Сейшели. Однак навіть їх дуже складно назвати дешевими. Також варто врахувати, що і ціни на екскурсії, розваги, їжу та оренду спорядження на курортах трохи відрізняються. Як ви вже здогадалися, на Сейшельських островах відпочивати дорожче, ніж на інших островах в Індійському океані. Тим туристам, які люблять лежати на пляжі, однаково сподобається в будь-який з цих країн.

odisseus2012@gmail.com

Ми в Facebook

Ми в Instagram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись