Що подивиться в М’янмі: найкрутіші місця

Найзагадковіша країна Південно-Східної Азії, земля дивовижної краси і неперевершеної чарівності, з багатою історією, унікальною культурою та етнічним розмаїттям. М’янма – країна, де зупинився час, залишив незмінними красу, спокій цієї країни і пам’ятки у величезній кількості. Ми вибрали найкрутіші місця, які обов’язково треба побачити.

 

Гора Попа. Неподалік від Багана, на крутому піке колишнього вулкана, серед прекрасних лісових ландшафтів і рясних видів флори і фауни, немов в оазі посеред посушливої зони М’янми, знаходиться храм, присвячений духам-натам.

 

Золота скеля захоплює дух. Це – священне місце для жителів М’янми. Вона розташована в штаті Мон на вершині високої гори, де балансує на обриві не зрозуміло яким чином. Кажуть, що це завдяки волосу Будди, закладеному в основу цієї конструкції.

 

Баган. Це місце найцікавіших археологічних досліджень в Азії, місце древньої архітектури. Він розташований у верхній частині М’янми на східному березі відомої річки Іраваді.

 

Озеро Інле – друге за величиною озеро в країні. Інле славиться своєю красою, барвистими місцевими ринками, плавучими островами з городами. Це – прісноводне озеро з селами на берегах, з красивими пейзажами, оточене туманними гірськими хребтами.

 

“1000 дерев Будд” – насправді дерев баньяна тут зростає на порядок більше і під кожним – Будда. Дуже сильне враження від цієї безлічі однакових фігур, які розташовані навколо двох гігантських Будд, всередині яких зображені картини раю і пекла. Будда, що стоїть,  висотою з 33-поверховий будинок, другий, що лежить – 90 метрів.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись