Що подивитися на півночі Іспанії

У попередній частині ви почали відкривати для себе цікаві місця півночі Іспанії. Пропонуємо продовжити надихатись і планувати поїздку на майбутнє, знайомлячись з Кантабрією та Астурією.

Сантандер (Кантабрія)

Місто Сантандер, в красивій бухті, є ідеальним місцем для сімейного відпочинку на півночі Іспанії. Широкі золоті піщані пляжі – головні визначні пам’ятки цього портового міста на Біскайській затоці. Сади Пікуй, що знаходяться поблизу пляжу доповнюють казковий вигляд тутешніх місць. Більша частина Сантандеру була зруйнована в результаті пожежі в 1941 році. Після цих подій було відновлено Муніципальний музей мистецтв і тепер там виставлені роботи сучасних художників, а також старих майстрів, таких як Франсіско Гойя. Радимо відвідати півострів Магдалена з його палацом і зоопарком та влаштувати пікнік на траві під соснами, а увечері відпочити у модних тапас-барах на сусідніх вуличках Пасео-де-Переду.

Сантільяна-дель-Мар (Кантабрія)

Це прекрасно збережене середньовічне селище за 30 км від Сантандера було визнано найкрасивішим в Іспанії. Ви отримаєте задоволення від прогулянки мощеними вуличками зі старими будівлями з дерев’яними балкончиками, музеями та затишними ресторанами, що нагадує відвідування музею. Визначною пам’яткою для відвідування є Музей інквізиції з його інструментами для тортур людей. За 3 км від селища знаходиться і печера Альтаміри, яка славляться своїми доісторичними малюнками.

Комільяс (Кантабрія)

Комільяс – прибережне село, яке цікаве поєднанням пляжів, їжі і культурних вражень. Тут ви можете прогулятися модерністським маршрутом з 11 пам’ятниками, де найбільшою окрасою є «Квітковий дім» (Ель капріче) – один з небагатьох проектів Антоні Гауді за межами Барселони. Сильне враження від відвідування Комільяс залишає і палац Собрельяно, що стоїть на вершині пагорба і нагадує чарівний замок з дитячих казок, який оточує загадковий сад з гротами і печерами.

Рібадеселья (Астурія)

Рібадеселья – одне з найкрасивіших міст Астурії, розташоване між морем і горами в гирлі річки Селья. Місто можна розділити на дві частини: Старе місто і квартали біля довгого піщаного пляжу, оточеного елегантними віллами. У ХІХ столітті багато іспанців емігрували з цих регіонів в Південну Америку, а коли повернулись, то побудували екстравагантні вілли в стилі карибської архітектури, так звані «будинки Індіаноса», які можна відвідати сьогодні. Ви також можете вирушити в одноденну поїздку на такі багатолюдні пляжі, як Плайя-де-Ла-Вега, Плайя Ареналь-де-Моріс і Плайя Баррігона. Також можна зайнятися серфінгом, каякінгом і пішим туризмом. Щороку, зазвичай у серпні, організовується масштабне свято Десенсо-дель-Селья», в ході якого десятки тисяч ентузіастів сплавляються на байдарках річкою Селья.

Льянес (Астурія)

В Астурії і навколо Біскайської затоки Льянес є одним з кращих місць для пляжного відпочинку. Берегова лінія складається з прекрасного поєднання пляжів, зелених лугів, скель і блискучого бірюзового моря. Можна прогулятися або проїхатися велосипедом до пляжів, таких як Плайя-де-Торо, Плайя-де-ла-Бальота, Плайя-де-Торімбія і унікального пляжу Гульпіюрі. На узбережжі також є чудові умови для серфінгу. Вечорами можна прогулятися по атмосферному Старому місту Льянеса, повечеряти і випити традиційний астурійський сидр.

Продовження статті читайте тут.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись