Що подивитися на півночі Іспанії

Раніше ви дізнались про те, що можна побачити у Країні Басків, Кантабрії та Астурії. Але північ Іспанії ще має чим вас вразити. Вирушаймо в Галісію.

Пляж Кафедральних Соборів (Галісія)

Пляж розташований в Рібадео на березі Біскайської затоки. За результатами міжнародних соцопитувань берег Playa de las Catedrales визнаний найкрасивішим пляжем Європи. Під впливом солоної води Атлантичного океану і сильного вітру м’які гірські породи з плином часу вимивалися і вивітрювалися. В результаті скелі придбали таку форму, що стали дійсно нагадувати готичні собори. Враження ще більше посилюється, коли під час відливу оголюється смуга суші між ними. Для любителів видових фотографій прокладені спеціальні стежки на вершині схилів, звідки відкривається краєвид на велетенські арки. З відпливом туристи можуть спуститися вниз і прогулятися по ще мокрому піску до наступного припливу.

Фаро-де-Ілья-Панча (Галісія)

Мальовничий маяк Фаро-де-Ілья-Панча в Рібадео припинив своє функціонування 37 років тому і сьогодні включений в спеціальну програму іспанського уряду – його приміщення будуть використовуватися під готель.

Сантьяго-де-Компостела (Галісія)

Столиця Галісії, куди щорічно прибувають паломники з усього світу, закінчуючи проходження шляху Каміно де Сантьяго. Це місце вкрай важливо для віруючих людей, оскільки вважається, що саме тут був похований один з апостолів Ісуса Христа – Святий Яків. Також тут побудований Собор Сантьяго, де і розташована могила Святого Якова. У Сантьяго ви можете насолодитися смачними стравами, особливо в Старому місті і на продовольчому ринку – Абастос-де-Сантьяго. Спробуйте гострого галісійського восьминога “Pulpo a la Feria”, який відмінно поєднується з холодним пивом.

Ла-Корунья (Галісія)

Місто на півночі Галісії, відоме прекрасними міськими пляжами, красивими будівлями, площами, чудовою їжею, пам’ятками і активним нічним життям. Прайя-де-Ріазор і Прайя-ду-Орзалі з дрібним білим піском і всіма зручностями є кращими пляжами. Також варто відвідати вежу Геркулеса, якій майже 2000 років. Це найстаріший маяк в світі, який досі використовується. Його побудували римляни, а з 2009 року маяк знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Якщо зіпсується погода, вирушайте всією сім’єю у вражаючий Акваріум Фіністерра – інтерактивний центр науки, морської біології і океанології. Він виступає за збереження екосистеми морів і морського життя. Тут ви можете побачити акул, тюленів і скатів.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись