Що подивитися в Кенії

Кенія вважається однією з найпопулярніших країн серед мандрівників. Територія держави відносно невелика, проте тут знаходиться 60 національних парків, тому туристи їдуть сюди заради фото-сафарі, спостереження за тваринами, екстремальних поїздок.

 

Озеро Накуру

Озеро відоме тим, що сюди злітається мільйонна зграя рожевих фламінго (іноді їх чисельність доходить до 2-х мільйонів). Чудове видовище відкривається з висоти пташиного польоту, берега Накуру покриває суцільна рожева пляма. На тлі фламінго на берегах пасуться зебри і носороги. Популяція птахів ретельно оберігається і охороняється.

 

Водоспад Томпсона 

Названий так на честь свого шотландського натураліста і мандрівника, який його відкрив. Являє собою потужні струмені води, які злітають з 75-ти метрової висоти. Водоспад розташований в 60 км від озера Накуру, він є частиною річки Івасів. Місцеві жителі називають його «Ньяхуруру». В околицях Томпсона проживає велика кількість гіпопотамів.

 

Велика рифтова долина

Найнеймовірніше місце у всій Африці. Масштаби долини просто колосальні: утворена там тріщина – найдовша на планеті, а западина – найглибша. Там же знаходиться кілька великих діючих вулканів і безліч дрібних. Уздовж розлому утворилися озера, в яких водяться сотні унікальних видів риб. Цікаво, що цей розкол земної кори постійно рухається. Вчені вважають, що через це Східна Африка приблизно через 3-4 мільйони років відокремиться від материка і стане островом.  

 

Національний парк Цаво

Розкинувся на величезних просторах, загальна площа яких становить 4% території всієї Кенії. Заповідник відомий тим, що тут мешкає велика кількість рідкісних тварин, занесених до Червоної Книги. У Цаво живе велика популяція слонів (майже 7000 тварин), леви, про які розказують чимало байок, безліч травоїдних. Парк ділиться на Західний і Східний Цаво.

 

Форт Ісус

Знаходиться в місті Момбаса. Форт звели португальські поселенці в кінці XVI століття. Він використовувався для оборони від вороже налаштованих африканських племен і турецьких загарбників. Багато разів фортом намагалися заволодіти араби. Фортеця дуже вдало розташована, і з часом вона стала кращою гаваню всього континенту. У наші дні в стінах форту знаходиться музей.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись