Що варто побачити в Перу

Перу – прекрасний вибір для тих, хто хоче побувати відразу в різних місцях – горах, джунглях, на узбережжі океану. Однак, однієї поїздки буде недостатньо, щоб розкрити всю унікальність Перу. Дивовижна природа, багата культурна спадщина, можливості як для розслабляючого відпочинку, так і для екстремальних подорожей дозволяють створювати різноманітні маршрути по країні. Ми склали список найдивовижніших місць Перу, які ніяк не можна пропустити при знайомстві з цією країною.

Ліма

Столиця Перу – місто Ліма – розташована на узбережжі Тихого океану. Це сучасне місто з безліччю ресторанів, торгових і розважальних центрів. По сусідству знаходяться старі колоніальні квартали й історичні музеї, де ви познайомитеся з традиціями міста. Вечір, проведений в богемних районах, дозволить насолодитися мистецтвом, музикою і просто відпочити.

Куско

Дивовижні архітектурні пам’ятки часів інків і неперевершена колоніальна архітектура гармонійно зливаються в цьому місті, даруючи вам незабутні відчуття дотику до минулого. Сьогодні Куско не просто сторінка історії і осередок історичних пам’яток, а сучасне місто, де серед колоніальних церков і монастирів кожен, навіть найвимогливіший мандрівник, знайде щось для себе.

Мачу-Пікчу

Місто інків Мачу-Пікчу (мовою кечуа означає «стара гора») було визнане одним з «Нових семи чудес світу. Своїми обрисами Мачу-Пікчу нагадує гору, на честь якої він і був названий. Поруч з Мачу-Пікчу височіє гора Вайна Пікчу, куди можна дістатися на поїзді з Куско (112 км).

Лінії і геогліфи Наска, Іка

Ці загадкові лінії, які являють собою геометричні фігури, фігури тварин і людей, були створені плем’ям Наска близько 1500 років тому. Деякі фігури досягають 275 метрів у довжину. Вони утворені за допомогою траншей глибиною 30 см.

Пуно

Пуно – земля кіноа, зернової культури, колись найважливішого виду їжі індіанців, а зараз – модного злаку, з якого готують велику кількість смачних страв. Тут же – батьківщина всесвітньо відомої кави. Прохолодний і сухий клімат цього регіону повністю компенсується теплою гостинністю місцевих жителів і неповторними пейзажами. Ви побачите чисте небо і чарівне озеро Тітікака, яке більше схоже на море, ніж на озеро, відвідаєте чарівні острови і археологічні пам’ятки, оточені вершинами гір. Від такої краси перехоплює подих.

Каньйон Колка

Долина Колка – ідеальне місце, звідки можна спостерігати за польотом могутнього кондора. Колка – один з найглибших каньйонів планети. Його глибина досягає 5000 метрів.

Арекіпа

Відоме, як Біле Місто, оскільки більшість колоніальних будівель побудовані з білого вулканічного каменю. Незважаючи на розташування високо в горах, клімат в цьому регіоні досить теплий, тут багато сонця і яскравих фарб. Серед визначних пам’яток можна відзначити монастир Санта-Каталіна і елегантні міські особняки. Місто оточують зелені передмістя і гірські вулканічні ланцюги з мальовничими засніженими вершинами.

Національний парк Ману і Заповідник Тамбопата, Мадре де Дьос

Це найважливіші природні зони країни, які перебувають під ретельною охороною. Тут сконцентрована величезна кількість видів птахів, ссавців, риб, комах, рептилій і рослин. Багато з них є ендеміками.

Ікітос

Джунглі заворожують і занурюють в свій загадковий світ дикої природи. Ікітос – один з найважливіших міст перуанських джунглів, розташований на березі Амазонки. Під час «каучукової лихоманки» (1880-1914) Ікітос був найбагатшим містом Перу. Сьогодні його тропічний клімат, яскраві фарби і дивовижне багатство природи приваблює сюди багато туристів.

Національний заповідник Паракас і пустеля Іка

Заповідник і прилеглі до нього острови Бальєстас є притулком для морських левів, пінгвінів Гумбольдта, дельфінів, фламінго та інших видів птахів. У напрямку на південь в пустелі розкинулися величні дюни і оазис Уакачіна.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись