Що варто подивитися у В’єтнамі

У попередній частині ми розповіли вам про деякі місця, які варто побачити у В’єтнамі. Але ця країна має ще багато цікавого.

Водоспад Детянь

Взагалі, у В’єтнамі багато водоспадів через гористу місцевість. Однак Детянь – особливий водоспад. По-перше, це найбільший водоспад у всій Південно-Східній Азії і 4-й за розміром у світі. По-друге, він належить одразу двом країнам: Китаю і В’єтнаму. Детянь знаходиться на кордоні двох держав і свого часу навколо цієї території було чимало суперечок. Зараз же природна пам’ятка здебільшого знаходиться на території Китаю, однак і у В’єтнамі є вся необхідна інфраструктура, щоб насолодитися цим видовищем. В околицях водоспаду ви знайдете і невеликі готелі, і сувенірні магазинчики, і цілий флот з бамбукових плотів для бажаючих підійти до водоспаду ближче по воді. Знаходиться Детянь в 270 км від Ханоя. Відвідувати це місце краще в період з листопад по квітень, коли спостерігається найвищий рівень води і водоспад показує себе у всій красі.

Національний парк Катба

Даний парк є найбільшим у В’єтнамі, його площа – 720 кв. км. Обов’язкове до відвідування місце для всіх, хто любить дику природу. На території парку мешкає безліч видів тварин, птахів і рослин, включаючи таких рідкісних, як яванські носороги і малайські ведмеді. Варто розуміти, що це не туристичний курорт, тому ніяких п’ятизіркових готелів і вишуканих ресторанів тут ви не знайдете. Так що готуйтеся до похідних умов, але якщо ви любитель світу дикої природи, воно того варте. Тут ви зможете познайомитися з флорою і фауною В’єтнаму в природному середовищі існування.

Заборонене Пурпурове місто Ту Кам Тхань

Це місце становить великий історичний інтерес, так як тут колись проживала імператорська сім’я, а простим смертним не можна було сюди потрапити. Ту Кам Тхань знаходиться в місті Хюе і складається з комплексу палацових споруд, храмів і садів, багатьом з яких сотні років.

Озеро Лотосів

Мальовнича серія невеликих прісних озер під назвою Озеро Лотосів знаходиться в околицях курорту Муйне. Ці озера примітні тим, що практично повністю заростають лотосом. Особливо красиво тут влітку в період цвітіння квітів і щоб краще насолодитись цією красою ви можете поплавати по озерах на човні. До речі, у В’єтнамі лотос – один з національних символів, його зображення є на літаках національної авіакомпанії.

Золотий міст в Данангу

Унікальний 150-метровий Золотий міст, що відкрився на курорті Ba Na Hills в Данангу у червні 2018 року, в перші ж дні своєї роботи став однією з найбільш популярних в соцмережах пам’яток планети. Він виглядає як шовкова стрічка, яку тримає в кам’яних руках величезне божество. Розташований на висоті 1414 метрів над рівнем моря, Золотий міст відкриває відвідувачам неймовірні панорамні види на покриті тропічними лісами гори і місто Дананг.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись