Що обов’язково слід взяти з собою в подорож до Індії

Планшет або нетбук, щоб скидати фотографії, шукати інформацію і читати книги. Ще одна важлива функція – покупка залізничних квитків, якщо вони не куплені заздалегідь або маршрут перебудувався.Хороші антибіотики комплексного застосування, що діють на всі типи шлункових інфекцій.

Страховий міжнародний поліс – щоб не витрачати гроші на лікування.

Спальний мішок – необхідність залежить від пори року вашої подорожі, але в зимовий час напевно виручить. У готелях може не бути опалення, і вночі доволі прохолодно.

Невеликий замочок з тонкою дужкою – закрити номер готелю додатковим замком завжди гарна ідея.

Сталевий ланцюжок, але не важкий або велосипедний тросс. Обмотувати і пристібати рюкзак в поїзді. Відповідні ланцюга продаються в Делі, на Мейн Базарі.Мотузку 4-5 метрів – повісити речі в номері сушитися. Інакше просто нема на чому. Якщо вже розмінюватися на дрібниці, то візьміть кілька саморізів, не завжди вдається натягнути цю мотузку в правильному місці.

Залізну кружку, складений ножик, маленький кип’ятильник і легкий рулон алюминевой фольги, для сервірування бутербродів і фруктів, якщо плануєте багато їздити, а не відпочивати тільки в готелі.

Старий працюючий телефон. Зручно бути на зв’язку і не хвилюватися за свій новий айфон. Місцеві оператори пропоную дешеві тарифи на міжнародні зв’язки, тому варто купити місцеву сімку.

Налобний ліхтарик – незамінна річ ввечері, наприклад на вузьких вуличках Варанасі, де під ногами може бути будь-що.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись