Що обрати – Батумі, Урекі, Кобулеті?

Батумі – найбільше місто на узбережжі в Грузії. Якщо потрібна цивілізація, то це однозначно Батумі. Красива архітектура старого Батумі, бульвар, прокат велосипедів. Розвинена інфраструктура: супермаркети, ринки, ресторани, кафе, клуби. Багато чого можна подивитися як в самому місті (співаючі фонтани, канатна дорога, зоопарк), так і в радіусі 20-30 км.

Обирайте Батумі як «базу», якщо пляж для вас – не в пріоритеті. Адже великі розміри міста, порт і річки, що впадають в море в Батумі, позначаються на чистоті води. З Батумі можна їздити купатися в сусідні селища, якщо міський пляж вам не сподобається.Урекі – за фактом велике село. У липні-серпні тут людно, навіть занадто. Багато людей, які відпочивають з дітьми. Є дитячі майданчики, водні гірки. Працює ринок і магазини. Пляж і море стають брудними.

В інші місяці тиша, навіть кафе і магазини закриваються. В низький сезон пляж відносно чистий, море теж. В кінці вересня працює одне кафе і пара магазинів, людей на пляжі добре якщо 30 набереться. Дивитися в Урекі нічого, сходити теж нікуди. Їдуть сюди виключно заради піщаних пляжів. До основних визначних пам’яток Аджарії їздити далеко, гори теж не поруч.Кобулеті – витягнуте уздовж моря велике селище. Теж велике село, але за розмірами воно значно більше, ніж Урекі. Пляж гальковий. Є парк атракціонів Ціцінатела на околиці (в 10 км на північ від центру), влітку працюють кафе на набережній, буває жива музика, влаштовуються фестивалі. Є де погуляти з дітьми.

Житло в Кобулеті є на першій лінії від берега за трасою (шумно через дороги і дорого), на другій лінії буде тихіше і дешевше. Чим далі від моря і від центру міста, тим нижче ціни на житло.

Якщо інфраструктура і цивілізація для вас не дуже важливі, а потрібен просто хороший пляж, чисте море і спокій, тоді вам підійде це місце.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись