Що подивитися і чим зайнятися в Камбоджі

Камбоджа неймовірно колоритна країна. Бідна, але сповнена дивовижними людьми, багата історією, смачною їжею, красивими пляжами і кипуча нічним життям. Камбоджа все ще намагається знайти свій шлях у сучасному світі, корупція серед чиновників перешкоджає економічному зростанню країни. І все ж, ви напевно полюбите Камбоджу за її тисячолітні пам’ятники.Що подивитися і чим зайнятися:

Ангкор-Ват – величезний храмовий комплекс, через який більшість людей відвідують Камбоджу. Руїни храмів великі і розкидані на великій території, вам буде потрібно кілька днів, щоб вивчити всі з них.  

Тонле Сап – досліджуючи озеро і річку Меконг, ви зможете поглянути на те, як тісно камбоджійське життя пов’язане з цим основним водним шляхом. Ви можете взяти човен на весь шлях від Сієм Ріпа до Пномпеня або просто одноденний круїз навколо озера.

Сіануквіль – білі піщані пляжі, поруч безлюдні острови, відмінний дайвінг, чудові морепродукти, і нічне життя, наповнене дешевою випивкою, зробило це місце дуже відвідуваним. Колись дуже зубожіле, воно стало Меккою для туристів. Це не тихе місце, але цілком годиться в якості бази для відвідування прилеглих безтурботних островів.

Пномпень – столиця Камбоджі, має атмосферу Дикого Заходу з відчайдушної атмосферою. Є кілька цікавих пам’яток і гурманських ресторанів. Найбільш жвава частина міста біля річки.

Бокор Національний парк – тут дуже класно побродити серед руїн будинків французької аристократії і прогулятися тропічним лісом.

Баттамбанг – відомий як сільськогосподарський район, але славиться французькою колоніальною архітектурою. Приїжджайте сюди, якщо хочете спробувати справжній смак камбоджійського життя. Тут є великі храми, Вamboo train і приголомшлива архітектура. Сюди майже не заглядають туристи, за винятком тих, хто хотів би бути далі від Сієм Ріпа і Пномпеня.

Прасат Преахвіхеа – цей захоплюючий гірський храм джерело конфлікту Камбоджі зі своїм сусідом Таїландом, який також стверджує, що це місцевість його власність. Поїздка не буде легкою, але унікальне і привабливе часто недоступно.

River Village – в країні є три плавучі села. Будинки побудовані на бамбукових палях, тут завжди багато човнів, заповнених людьми, які торгують продуктами і всіляким різноманіттям.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись