fbpx

Що подивитися в Кенії

Кенія вважається однією з найпопулярніших країн у мандрівників. На відносно невеликій території цієї держави знаходиться 60 національних парків, тому туристи їдуть сюди заради фото-сафарі, спостереженням за тваринами, екстремальними поїздками.Озеро Накуру

Озеро відоме тим, що сюди злітається мільйонна зграя рожевих фламінго (іноді їх чисельність доходить до 2-х мільйонів). Чудове видовище відкривається з висоти пташиного польоту, берега Накуру покриває суцільна рожева пляма. На тлі фламінго на берегах пасуться зебри і носороги. Популяція птахів ретельно оберігається і охороняється.

Водоспад Томпсона 

Названий так на честь свого відкривача – шотландського натураліста і мандрівника. Являє собою потужні струмені води, які обрушуються з 75-ти метрової висоти. Водоспад розташований в 60 км від озера Накуру, він є частиною річки Івасів. Місцеві жителі називають його «Ньяхуруру». В околицях Томпсона водиться велика кількість гіпопотамів.

Велика рифтова долина

Найнеймовірніше місце у всій Африці. Масштаби долини просто колосальні: утворена там тріщина – найдовша на планеті, а западина – найглибша. Там же знаходяться кілька великих діючих вулканів і безліч дрібних. Уздовж розлому утворилися озера, в яких водяться сотні унікальних видів риб. Цікаво, що цей розкол земної кори постійно рухається. Вчені вважають, що через це Східна Африка приблизно через 3-4 мільйони років відокремиться від материка і стане островом.  

Національний парк Цаво

Розкинувся на величезних просторах, загальна площа яких становить 4% території всієї Кенії. Заповідник відомий тим, що тут мешкає велика кількість рідкісних, занесених до Червоної Книги тварин. У Цаво живе велика популяція слонів (майже 7000 тварин), леви, про які розказують чимало байок, безліч травоїдних. Парк ділиться на Західний і Східний Цаво.

Форт Ісус

Знаходиться в місті Момбаса і є однією з його основних визначних пам’яток. Форт звели португальські поселенці в кінці XVI століття. Він використовувався для оборони від вороже налаштованих африканських племен і турецьких загарбників. Багато разів фортом намагалися заволодіти араби. Фортеця дуже вдало розташована і з часом вона стала кращою гаваню всього континенту. У наші дні в стінах зміцнення відкритий музей.

Всіх бажаючих відпочити — запрошуємо до нас в офіс!

Приходьте до нас:
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська (колишня Воровського) 37/14, оф. 203-204

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати