Що подивитися в Бразилії

Водоспад «Адам і Єва» ( «Ігуасу»)

Водоспад «Адам і Єва» можна вважати найбільшою природною пам’яткою Бразилії. Комплекс водоспадів на річці Ігуасу захоплює кожного, хто їх бачить. Вони знаходяться на кордоні Бразилії та Аргентини.

Об’єктом спадщини ЮНЕСКО комплекс водоспадів став в 80-х роках минулого століття. «Адам і Єва» знаходиться в парку «Ігуасу» поруч з водоспадом Боссетті. Особливо гарний водоспад «Адам і Єва» в сонячний день, коли мільйони крапель води відображають промені і переливаються всіма кольорами веселки. При цьому сама хмара бризок піднімається на кілька метрів – настільки велика сила падаючого водяного потоку. Для туристів тут влаштовані міцні оглядові майданчики.Парк птахів (Фос-Ду-Ігуасу)

У муніципалітеті Фос-Ду-Ігуасу знаходиться Парк птахів. Він займає територію в 17 гектарів. За задумом організаторів, птахи тут живуть в природному середовищі існування. Місця скупчення пернатих оточені сітками. Туристи мають можливість заходити всередину вольєрів і милуватися птахами в їх природних умовах.

У парку можна побачити всіх птахів, що мешкають в Бразилії. Фахівці нарахували приблизно 900 видів. Парк птахів заснований не тільки для туристів. Тут постійно проводяться науково-дослідні роботи, мета яких – створення оптимальних умов для збереження особливо рідкісних видів. Крім птахів, в парку можна побачити екзотичних метеликів, що вражають своєю барвистітсю, тут зустрічаються крокодили і змії.

Карнавал в Ріо-де-Жанейро

Щороку в лютому Ріо-де-Жанейро зустрічіє мільйони туристів, які прагнуть потрапити на відомий бразильський карнавал. Родзинка карнавалу – парад шкіл самби, до якого виконавці готуються довгі місяці. Щоб відвідати чотириденний карнавал, туристам слід заздалегідь бронювати місця в готелях.

Статуя Христа-Спасителя

Одне з семи «нових чудес світу», монумент Христа Спасителя, знаходиться в Ріо-де-Жанейро. Це візитна картка міста, а також популярна туристична пам’ятка. Монумент був відкритий в 1931 році, а в 1965 папа Павло VI повторно освятив статую Христа Спасителя.

«Глотка диявола»

«Глотку диявола» відкрив для Західного світу в 1541 році відомий мандрівник Ельдорадо Кабеса де Вака. Сила і міць водоспаду будуть цікаві тим, хто думає, що подивитися в Бразилії. Оглядові майданчики тут є дуже міцними, для туристів немає ніякої небезпеки. Багаторівневі майданчики простягаються на багато кілометрів, що дає можливість в будь-який час милуватися цією пам’яткою Бразилії.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись