Що подивитися в Малайзії

Малайзія – незвичайна і барвиста країна. В ній змішано три культури, і це надає країні особливий колорит і самобутність. Багата природа, чудовий підводний світ, казкова архітектурна гармонія палаців і храмів, яскравий національний одяг, дружні і усміхнені малайці, расова терпимість і шанування всіх віросповідань. Якщо ви вирішили відвідати цю країну, ось вам декілька місць, які обов’язково потрібно відвідати:

Акваріум Underwater World Langkawi Лангкаві

Один з найбільших акваріумів Південно-Східної Азії з чотирма тисячами підводних мешканців розташований на острові Лангкаві. Сюди варто прийти хоча б для того, щоб дізнатися назви риб, з якими ви встигли познайомитися в водах Андаманського моря. Хоча тут не тільки риби. У залі «Тропічний ліс» живуть сухопутні черепахи, рожеві фламінго, чорні лебеді, полохливі маленькі мавпочки-мармозетки, смугасті лемури і папуги Ара. А в зоні «Крижаний світ» мешкають антарктичні пінгвіни (їх дійсно привезли на Лангкаві з льодового материка, а вони прижилися і розмножилися).

Печери Гунунг-Мулу Борнео

Гунунг-Мулу – це національний парк на острові Борнео, гарний, доглянутий і відомий своїми печерами. Поки спелеологи розвідали лише 125 км печерних ходів, але їх дослідження далекі від завершення. Найбільша печера – площею 700 на 300 метрів і висотою 70 метрів: у ній можуть одночасно вміститися сорок «Боінгов- 747». Екскурсія по печерах займе близько години, протяжність маршруту – 3 км. Ще один з природних «атракціонів» парку Гунунг-Мулу – близько 3 мільйонів кажанів, що живуть в печері Deer і вилітають звідти майже щовечора між 17.30 і 18.30. Видовище надзвичайне!

Канатна Дорога Лангкаві

На вершину одного з пагорбів острова Лангкаві можна піднятися у вагончику канатної дороги. У ясну погоду зверху видно не тільки весь Лангкаві, але навіть узбережжя Таїланду та Індонезії.

Острів Борнео

Третій за величиною острів на планеті поділили між собою три держави: Малайзія, Індонезія і Султанат Брунею. Місцеві визначні пам’ятки – це древні, зруйновані ерозією гори, непрохідні ліси і первісні племена, вони ще не розгубили зв’язків з природою. У тутешніх джунглях росте найбільша квітка в світі – раффлезія, дикі орхідеї, живуть кажани, райські птахи і орангутанги, а в прибережних водах можна зустріти дельфінів, величезних черепах і дюгонів.

Petrosains, The Discovery Center

Це щось на зразок музею науки і технології. Експонатами в музеї виступають різні природні, фізичні, хімічні, електричні та всякі інші явища. Тут ви можете побачити і відчути що таке землетрус на спеціальному атракціоні, випробувати себе в умовах турбулентності, побувати під водою, зустрітися з динозаврами і… Загалом чого там тільки немає, всього не перелічити. Особливо добре те, що всі експонати призначені для того, щоб їх торкалися, пробували, відчували на собі. Дуже рекомендуємо побувати в цьому місці з дітьми. Після відвідин такого місця, наука і техніка для дітей стануть набагато цікавішими.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись