Що робити в Марокко?

Марокко – королівство зі сторічною історією розташоване на африканському континенті. Країна тривалий час були під впливом Іспанії та Франції. Але на побуті людей це особливо не позначилось. Марокко досі дивує своєю автентичністю та колоритом властивим лише країнам Сходу. Восени Марокко завершується пекельна спека і починається сезон комфортного відпочинку.

Що робити в Марокко?

Спробувати серфінг у Агадірі
Ви можете орендувати дошку для серфінгу, костюм та інструктора у Агадірі чи Есуейрі. Цього часу цілком вдосталь, щоб зрозуміти основи і підкорити перші хвилі. Вражень залишиться на усе життя. Океан тішить хвилями щодня, тому прогавити таку круту нагоду, перебуваючи у Марокко, не можна.

Спробувати фреш
 Про традиційний солодкий м’ятний чай у Марокко говорять усі. Попри те, що їх роблять із помаранчів або гранатів, – на смак вони медово-солодкі і зовсім не кислі, мабуть через те, що африканські фрукти найсолодші. У більшості кафе туристів частують або оливками, або м’ятним чаєм – це комплімент від закладу, як правило.

Побачити пустельні дюни
Природа Марокко чарівна і дуже різноманітна, починаючи від безмежного океану, гір, на яких взимку можна кататись на сноуборді і завершуючи Сахарою. Остання часто приваблює туристів найбільше. В пустелю організовують тури і з ночівлею. Та якщо вам також не пощастило побувати у великій пустелі – не журіться. Справжньою знахідкою стануть дюни біля океану.

Закохатись у Шеуфшауен
Це місто- блакитна перлина ,бо небесного кольору. Воно є однією із головних візитівок Марокко. Місто залишить лише приємні враження. Здається,що у Шеуфшауені поклоняються котам, лише так можна пояснити аномальне число чотирилапих на вулицях. У місті досі займаються ремеслами. Кожні другі двері у місті відчинені і за ними можна побачити як хтось ткає килим, пече хліб чи ліпить з глини посуд. 

 Подивитися мечеть у Касабланці
Перше що приходить в голову, побачивши мечеть Хасана II, – це захват від її висоти і масштабів. І не дивно, адже це найвища релігійна споруда у світі. Вона вища навіть за піраміду Хеопса. Втім зовні споруда більше схожа на громадський простір, де свій час проводять сім’ї з дітьми, молодь та старші люди, що робить це місце не лише красивим, але й дуже живим.

Погуляти по площі Джамаль ель Фна у Марракеші
Місто, часто плутають із столицею, адже воно повне життя та руху. Втім головна площа міста увібрала все найяскравіше, що має країна. Перші хвилини очікуйте легке запаморочення від всього що побачите – заклинателі змій, яких на площі десятки, музиканти, акробати, майстри махенді. Всі торговці площі вдало заробляють на цьому різноманітті. Окрім площі, Марракеш багатий на видовищні місця, ви можете побачити розкiшний палац Bahia з розкішними садами всередині.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись