Що робити на Гоа?

Гоа – штат в Індії, колишня португальська колонія і прекрасне місце для відпочинку. Зелений, чарівний, що вражає уяву – і це не всі причини, чому Гоа настільки привабливий для мандрівників ось уже впродовж кількох десятиліть. Тут можна знайти набагато більше, ніж просте задоволення від відчуття теплого піску під ногами. Ми розповімо вам,що можна робити на Гоа:

Релакс в стилі Аюрведи

На  Гоа можна не тільки відпочивати на пляжі і відриватися на вечірках! Якщо ви хочете долучитися до давніх індійських традицій і оновитися не тільки тілом, а й духом – ви приїхали за адресою. Гоа славиться аюрведичними центрами, де вам запропонують масу різноманітних процедур, після яких ви ніби заново народитесь. Таких центрів в штаті безліч і вибирати, звичайно, вам, але варто спробувати «Аюрведичний центр природного здоров’я» (або «ANHC», знаходиться в Салігао, Калангут), а також “Devaya Ayurveda Spa Resort” і “Nanu Beach Resort.

Зустріти захід на березі океану

Як би банально це не звучало, але не зустріти захід у Гоа хоча б раз – значить не впізнати весь Гоа цілком. Цей, здавалося б, туристичний ритуал насправді має глибоке коріння, що йдуть в стародавні індуїстські традиції, про які пам’ятають хіба що місцеві. Ну а вам залишається просто милуватися, як сонце повільно занурюється в спокійні води океану – від такого видовища просто захоплює дух! 

Спробувати місцеву кухню 

Кухня в Індії славиться своєю різноманітністю і специфікою, і не спробувати її в Гоа, просто неприпустимо! Особливо варто відзначити страви з морепродуктів, яких тут безліч: восьминоги, креветки, краби, мідії і риба на будь-який смак – дивіться, не розгубіться! Для дегустації варто навідатися в «Pousada by the beach» і «Zuperb» на Калангуте, «The Mermaid restaurant» або «Tuscany Gardens» в Кандоліме, і обов’язково відвідайте «The Fisherman’s Wharf» в Кавелоссіме!

Відправитися на екскурсію 

На Гоа маса цікавих місць, що мають історичне значення. Так, в Південному Гоа варто звернути увагу на Старий Гоа – стародавню столицю з дуже мальовничим історичним центром міста. Ще неодмінно поїдьте в храм Махадеві, присвячений богу Шиві – храм повністю виліплений з гранітної скелі і йому вже більше 700 років!

Всіх бажаючих відпочити  — запрошуємо до нас в офіс!

Приходьте до нас:
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська (колишня Воровського) 37/14, оф. 203-204

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Please follow and like us:

Вам також варто прочитати