Що таке раннє бронювання турів?

Акція “Раннє бронювання” – це прекрасна можливість не тільки придбати тур за вигіднішою ціною зі знижкою на готель до 50%, але і отримати гарантовані місця в чудових готелях. Зазвичай вільних номерів в цих готелях в розпал сезону і при пізній броні немає. Іноді буває так, що місця в обраному готелі на певну дату відпустки є, але немає авіаквитків.

Які вигоди Ви отримаєте при бронюванні турів по акції “Раннє бронювання”?

  • Економія до 50%. Ближче до сезону ціни на готелі суттєво повзуть вгору, підвищується курс або паливний збір, і, як наслідок, зростає вартість і проживання, і авіаквитків. Але, викупивши тур зарання, ви можете абсолютно не турбуватися про підвищення цін.
  • Ви купуєте тур саме в той готель, який обрали. Купуючи ж путівку безпосередньо перед поїздкою, ви ризикуєте не потрапити в готель з хорошими відгуками. Існує ряд, так званих, дефіцитних готелів.
  • Завчасне оформлення документів для відкриття візи, якщо це візова країна. Деякі довідки та дозволи вимагають досить багато часу для оформлення, тому є достатньо часу для підготовки.

Умови по акції “Раннє бронювання”.

Бронюєте тур. Інколи необхідна повна оплата путівки, але часто можлива і часткова оплата. Головне, що повна вартість має бути оплаченою за 3-4 тижні до початку подорожі. Терміни закінчення акції по країнам і готелям різні. Однак досить істотні переваги є завжди. Подбавши про пакет послуг (включаючи готель, переліт і трансфер) заздалегідь, ви стаєте власником туру зі стабільною ціною, яка в майбутньому не зміниться, незалежно від можливого збільшення цін на номери в готелях, проїзд і т.д. До цієї послуги, якнайкраще підходить відома приказка «Готуй сани влітку, а воза взимку».

Переваги раннього бронювання:

– фіксована ціна пакета туристичних послуг (без додаткових перерахунків і доплат);

– стовідсоткове підтвердження дефіцитних готелів;

– прямі знижки готелів до 50%.

– продуманість рішення;

– великий вибір путівок.

Чи варто чекати гарячі тури?

– Один з головних мінусів «гарячої путівки» – це відсутність вибору: ви купуєте вже готовий тур, і у вас немає можливості змінити місто, готель або авіакомпанію. При цьому готелі, як правило, недорогі, і шанси потрапити в готель вищого класу зі світовим ім’ям практично дорівнюють нулю.

Читати також: Прагнете екзотики? Вам – в Домінікану

– Це підходить, якщо вам не принципово, в яку дату і в яку країну їхати. Якщо можете в будь-який момент зібратися в подорож, або у вас великий інтервал дат для початку туру.

– Перед тим, як ви відправитесь в тур, готель, в якому плануєте жити, обов’язково повинен надіслати підтвердження про бронювання за вами номера. Зазвичай підтвердження від готелю приходить протягом 3 днів. Може виникнути така ситуація, що на момент вильоту ще немає підтвердження. Тоді не зрозуміло, куди ви летите і чи летите взагалі.

– Якщо ви купуєте гарячий тур у візову країну, потрібно буде встигнути в найкоротші терміни зібрати пакет документів на візу. Якщо якась довідка буде неправильно оформлена, у вас не буде часу зробити її заново. Неправильно оформлені або неповний пакет документів можуть стати підставою для відмови у видачі візи. Оскільки при покупці гарячого туру, всі документи здаються в останній момент, є велика ймовірність того, що ваша віза не встигне оформитися вчасно.

   Читати також: Як розважити дитину в Анталії                   

– Гарячі путівки диктують свої правила. Їх може зовсім не бути на потрібні вам дати, у вас буде відсутня можливість вибору міста та готелю. Менш високий рівень, або не повний вибір місць розміщення, а іноді і просто невдалі для вас дні вильотів.

Які напрямки найбільш привабливі при ранньому бронюванні?

Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати тури на гарячий сезон – травневі свята, червень, липень, серпень, новорічні та різдвяні дні. Це обумовлено, перш за все, великим напливом туристів, коли кращі готелі розбираються ще до настання сезону.

Найпопулярніші напрямки, де раннє бронювання буде особливо вигідно:

Літній період: Туреччина, Греція, Іспанія, Болгарія, Туніс.
Зимовий період: Єгипет, ОАЕ, Гоа, Шрі-Ланка, Таїланд.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись