Страховка від невиїзду. Бути чи не бути?

Страхування від невиїзду – це страхування фінансових ризиків, пов’язаних з відмовою / зміною термінів туристичної поїздки. Вона дозволяє застрахованій особі отримати відшкодування фактично понесених витрат (вартості авіаквитків, проживання, екскурсій тощо.) В разі неможливості здійснення поїздки, а також всіх додаткових витрат, які виникають у разі зміни терміну перебування в турі (додаткові авіаквитки, перебронювання готелю та ін. ).

«В яких випадках вона працює? І що є тим самим страховим випадком? »

Страховий випадок – це подія, яка призвела до фінансових збитків, пов’язаних зі скасуванням або зміною термінів подорожі застрахованого.

СТРАХОВИМ ВИПАДКОМ ВВАЖАЄТЬСЯ:

 • Проблеми зі здоров’ям (травми, екстрені операції, інфекційні або гострі захворювання) туриста, термін якого становить понад 10 днів в тому числі 3 днів після дати початку туру. Покриваються витрати хворого туриста. У разі хвороби дитини, страховка покриває витрати на дитину і одного з його батьків, включених в тур, а в разі хвороби близького родича сім’ї (навіть не включеного в цей тур) покриваються витрати також одного з туристів.
 • Смерть туриста або його близького родича. На жаль, і таке буває.
 • Пошкодження, знищення, втрата майна туриста внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, дії води або інших рідин з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, з сусідніх приміщень, систем пожежогасіння, протиправних дій третіх осіб. При цьому розмір збитків повинен становити не менше еквівалента 1 000 (одна тисяча) доларів США.
 • Неотримання туристом в’їзної візи в країну тимчасового перебування за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог Консульства країни тимчасового перебування, і за умови, що раніше не було відмов в отриманні візи.
 • Затримка у видачі візи, а саме видача туристу в’їзної візи після дати початку туру, за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог консульства країни, в яку планується здійснити подорож і якщо не було відмов в отриманні візи раніше. При цьому покривається вартість квитків і проживання в готелі тільки того туриста, якому несвоєчасно була видана віза.
 • Необхідність участі туриста в судовому засіданні і присутності в місці такого засідання.
 • Отримання туристом повідомлення про призов до Збройних сил для проходження військової служби та мобілізації або участі у військових зборах.
 • Стихійні лиха безпосередньо в місці постійного проживання туриста або в місці його перебування під час туристичної подорожі.
 • Офіційно оголошені в місці постійного проживання туриста або в місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні хвилювання, епідемії, терористичні акти.
 • Запізнення на рейс туриста в зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал) на території України, що призводить до неможливості здійснення подорожі в встановлені дати.
 • Запізнення на рейс туриста на території країни тимчасового перебування в зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал), а також внаслідок офіційно оголошених: стихійного лиха, народних хвилювань, епідемій, терористичних актів.
 • Невиконання туроператором своїх договірних зобов’язань перед туристом в результаті визнання туроператора банкрутом та / або внаслідок його неплатоспроможності і недостатності коштів для покриття збитків туриста за рахунок гарантій банків або інших кредитно-фінансових установ, виданих туроператору для підтвердження фінансового забезпечення своєї діяльності.

Вартість страховки невисока, а втрати без неї можуть бути дуже великими, тож не нехтуйте страховкою.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись