fbpx

Що краще: Таїланд або Шрі-Ланка?

Наближається чергова відпустка, а ви все ще не можете визначитися з місцем його проведення? Тоді наша стаття однозначно буде для вас корисною та інформативною. Куди краще відправитися за новими враженнями та яскравими емоціями?  Так, що краще: Таїланд або Шрі-Ланка?

Вартість поїздки
Неодмінно, одним з головних моментів вибору напрямку є вартість путівки. Порівнювати Таїланд і Шрі-Ланку лише за вартістю туру навряд чи коректно, тому що бюджет поїздки передбачає ще й витрати усередині країни на харчування, розваги і екскурсії. Можна з упевненістю сказати, що вартість турів наприклад  на Шрі-Ланку і  в Таїланд, приблизно однакові, за умови що обрані готелі подібного рівня обслуговування.
До позитивних аспектів Таїланду можна віднести те, що в цій країні, досить велика конкуренція за приїжджих туристів, дуже велика кількість найсучасніших готелів. Але Таїланд виграє у Шрі-Ланки розвитком інфраструктури, хоча б тому, що туризм там розвивається вже більше 20 років, а на Шрі-Ланці бурхливий розвиток почався лише в 2009 році.

Кухня
Для багатьох туристів далеко не останню роль грає вартість і якість харчування. Особливо цим питанням цікавляться гурмани. З урахуванням того, що обидві країни знаходяться в Азії, кухні і в Таїланді,і на Шрі-Ланці мають багато схожого і відрізняються лише екзотичністю блюд. Тому обирати варто залежно від того, до якого харчування ви звикли? і чи відправляєтесь ви на відпочинок з маленькими дітьми.
Справа в тому, що для любителів європейської кухні більше підходять тайські курорти, на яких можна знайти знайомі страви відомих кухонь світу, в тому числі і української кухні. Для любителів екзотики краще підійде кухня на Шрі-Ланці. Там ви зможете спробувати  чимало блюд для гурманів, поласувати приготовленими за особливою рецептурою жуками, жабами та скорпіонами.

Екскурсії
В плані екскурсій виграють курорти Шрі-Ланки. Хоча в Таїланді є багато пам’яток давньої  культури, де можна дізнатися багато цікавих фактів про мешканців давніх цивілізацій. Але все-таки на  Шрі-Ланці можна зануритися в світ сучасного екотуризму .Тут незрівнянно красива природа, маса національних парків, в яких живуть самі рідкісні і екзотичні тварини світу.
Але в тому випадку, якщо вам вдалося виділити на відпочинок тиждень і ви бажаєте повністю побачити країну, Шрі-Ланка стане відмінним вибором. Тут можна на 1-3 дні взяти насичений екскурсійний тур, який дозволить вам подивитися практично весь острів. Безперечно, що концентрація пам’яток на квадратний кілометр в Таїланді більша, однак для того щоб побачити основні, треба витратити кілька тижнів, так як це пов’язано з  переїздами в різні райони.

Погода
При плануванні відпочинку важливо враховувати погодні умови. Шрі-Ланка і Таїланд пропонують хороші умови для відпочинку цілий рік, але в конкретних районах цих країн погода в певні місяці року може бути сильно дощовою. Наприклад, на популярному південно-західному узбережжі Шрі-Ланки, де зосереджені майже всі великі курорти, хороша погода  тільки з грудня по квітень, хоча в липні і серпні також  буває відносно сухо.
Що стосується Таїланду, то на популярному острові Пхукет хороша погода також спостерігається з грудня по квітень. На узбережжі Сіамської затоки, де знаходяться такі курорти, як Паттайя і Хуа-Хін, відпочивати можна практично круглий рік. Сезон дощів тут є, але все ж він не так яскраво виражений, як на Пхукеті. Якщо ж ви хочете поїхати відпочивати на острів Самуї, то тоді вам навпаки потрібно вибирати літні місяці з травня по вересень.

Де відпочивати, вирішувати звичайно Вам, але побувати і там, і там хоча б разок варто.

Всіх бажаючих відпочити — запрошуємо до нас в офіс!

Приходьте до нас:
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська (колишня Воровського) 37/14, оф. 203-204

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати