Татуювання про подорожі

тату про подорожі

Повертаючись додому з чергової захоплюючої подорожі розумієш, що хочеться, щоб спогади про особливі місця закарбувалися не лише в пам’яті чи на фото. Хочеться, щоб вони лишилися з тобою назавжди.

Ми не пропагуємо малювати контурні карти на своєму (чи чужому) тілі або відтворювати в малюнках на шкірі надзвичайні місця планети. Ми лише розкажемо про татуювання, які роблять для себе затяті мандрівники.

тату мандрівки

Взагалі ідея прикрашати тіло малюнками виникла в наших первісних родичів водночас з ідеєю малюнків на стінах своїх печер. Древні народи надавали особливого символізму і містичного значення цим малюнкам. В епоху тотемізму татуювання набули елітарного статусу. Наколки могли робити тільки жреці, військові та особи вищої касти.

В Європу моду на татуювання, та й саме поняття як таке, привіз капітан Джеймс Кук. Відтоді малюнки на тілі стали носити інформативний характер – свідчили про соціальний статус, професійні якості, індивідуальні особливості «носія». В епоху Середньовіччя чорним пігментом стали «позначати» злодіїв і рабів.

Татуювання про подорожі стали наносити собі моряки. Коли християнські місіонери відправлялися в далекі країни навертати дикі племена на шлях істинний, моряки з їхніх кораблів поверталися додому з малюнками на шкірі в пам’ять про свої мандрівки.

Саме моряки і пірати поширювали моду на татуювання по всьому Старому Світу. Вони ж посприяли виникненню портових студій.

Сьогодні татуюваннями особливо нікого не здивуєш. З давніх часів збереглися і символізм тату, і містичність, і знаковість, і ідентифікація особи за індивідуальними якостями та особливостями. В сучасному світі тату є не тільки засобом самовираження, а й таким собі особливим способом збереження якихось яскравих моментів чи подій.

Тому щоб лишити «при собі» важливі і неповторні моменти з подорожей, все частіше на тілі мандрівників можна побачити тематичні малюнки.

Компас

Компас  – вказівник напряму. Як символ різностороннього руху, популярний малюнок серед мандрівників.

тату про подорожі

Карта світу

Одне з найпопулярніших татуювань. Безкінечна кількість варіацій від мінімалістичних розмірів картинки до таких, що покривають пів тіла.

тату про подорожі

Координати

Ще одна популярна тема для тату.  При чому, це можуть бути координати як улюбленого місця відпочинку, так і омріяного, де ще хотілося б побувати.

тату про подорожі

Написи

Татушки з цитатами або ж просто словами від себе є дуже популярними. Вони не потребують дуже високої майстерності і є лаконічним способом вираження стану душі. Ось декілька популярних: «Подорожі – велике спасіння від самотності»,- Мішель Уільямс; «Не люди створюють подорожі, а подорожі створюють людей»,- Джон Стейнбек; «Тільки про дві речі ми будемо шкодувати перед смертю – що мало любили і мало подорожували»,- Марк Твен.

Пейзаж

Дуже затребуване татуювання. Тут немає обмежень фантазії. Можна зобразити що завгодно – гори, море, світанок, ціле місто чи одиничний улюблений об’єкт.

тату про подорожі

Мінімалізм

Лаконізм – відмінна риса мінімалізму. Чому б ні? Маленький літачок, кораблик, якір десь на зап’ястку чи на ключиці може бути чудовим символом пристрасті до подорожей.

тату про подорожі

Подорожуйте, наповнюйтесь новими емоціями і враженнями. Головне, зберігайте найцінніші і найдорожчі моменти життя в своєму серці. А де ще їх зафіксувати і зберегти – на фото, картині чи малюнком на тілі – то вже ваш особистий вибір.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись