Топ-10 кращих місць Львова

Львов

Львів часто порівнюють з багатьма європейськими містами, а все тому, що тут переплелися культури Сходу і Заходу. Це знайшло відображення в численних визначних місцях міста, його пам’ятках архітектури і музеях. Дістатися до цікавих місць Львова можна різними способами: якщо поспішати нікуди, то варто пройтися пішки, щоб сповна насолодитися красою міста; якщо ж ви обмежені в часі, то краще скоротити шлях на трамваї.

Які ж місця насамперед варто відвідати у Львові?

1. Ратуша

Львівська Ратуша знаходиться на площі Ринок в самому серці Львова. Сьогодні тут розміщена будівля міської адміністрації. Піднявшись 408 крутими сходинками на вежу, з оглядового майданчика можна побачити приголомшливі панорамні види на місто, що приваблює сюди велику кількість гостей міста.

Львов

Львов

2. Площа Ринок

Площа Ринок є музеєм під відкритим небом і серцем Старого міста, де розташувалися архітектурні будівлі середньовічної епохи. Будинки тут будувалися для представників багатої знаті і купців, оскільки земля в центрі міста була надзвичайно дорогою. Сьогодні на площі знаходяться такі визначні місця, як музей-аптека, палац Корнякта і палац Любомирських.

Львов

Львов

3. Львівська опера

Театр опери та балету Львова є одним з найкрасивіших театрів не лише в Україні, а у всій Європі. Ця пам’ятка архітектури, виконана завдяки поєднанню стилів ренесансу і бароко, дивує своєю величністю та ефектним оздобленням. Щоб більше дізнатись про історію оперного театру, є можливість відвідати екскурсії.

4. Палац Корнякта та італійський дворик

Палац Корнякта був побудований у 1580 р. для заможного львівського купця Костянтина Корнякта. Палац поєднує в собі елементи готики, ренесансу та ампіру. Зараз тут розташований відділ історичних цінностей Львівського історичного музею. Також всередині палацу знаходиться італійський дворик  – напрочуд тихе, затишне і романтичне місце.

Львов

5. Домініканський собор

Домініканський собор і монастир є культовою спорудою у Львові, одним з найвизначніших пам’ятників архітектури бароко міста і взагалі усієї Європи. Сьогодні тут можна побачити вишукане убранство, яке збереглося з 18 ст., а ззовні туристів вражає фасад з великою кількістю декоративних елементів.

Львов

6. Палац Потоцьких

Палац Потоцьких раніше використовувався для проведення урочистих подій, а сьогодні є картинною галереєю європейського мистецтва. Велична цегляна будівля палацу побудована наприкінці XIX століття у стилі французького класицизму. До наших днів збереглись його багаті інтерєри, прикрашені позолотою, кольоровим мармуром та художнім ліпленням.

Львов

7. Високий Замок

Це пам’ятник садовопаркового мистецтва, який знаходиться на найвищому пагорбі Львова. Особливістю, яка виділяє Високий замок серед інших подібних парків, безсумнівно, є його площа (36 гектарів) і висота (гора підноситься на 413 м над рівнем моря), а також розташування практично в центрі міста. Завдяки цьому з оглядового майданчика на вершині гори можна роздивитись Львів і зробити красиві фото його кращих памяток.

Высокий замок во Львове

8. Львівська цитадель

Цитадель являє собою залишки оборонної конструкції, яка була зведена у 19 столітті за наказом Австрійського уряду. Свого часу цитадель перебувала у власності польської, радянської і російської армій. Одна з веж завдяки масштабній реконструкції знаходиться у прекрасному стані і в ній розміщені номери 5зіркового готелю з розкішними інтер’єрами в палацовому стилі.

Львовская цитадель

9. Личаківське кладовище

Територія кладовища використовувалася для поховання видатних культурних і політичних діячів та заможних жителів Львова. Монументи і надгробки були виконані відомими архітекторами і скульпторами. Сьогодні кладовище функціонує в якості музеюзаповідника і відкрите для огляду туристами.

Лычаковское кладбище

10. Латинський собор

Відвідуючи Львів, турист не може оминути увагою цей грандіозний католицький собор з кам’яною вежею висотою у 7 метрів, що закінчується чорним куполом. Вражають розміри споруди та внутрішнє оздоблення з колонами, іконами і фресками. До 18 століття на території церкви проводилися поховання. На згадку про похованих людей в каплицях Латинського собору є скульптури і меморіальні дошки.

Латинский собор во Львове

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись