Топ-10 місць в Аргентині

Аргентина є однією з найкрасивіших країн Південної Америки, де є все необхідне для незабутнього відпочинку: просторі пляжі, могутні водоспади, густі ліси, стародавні руїни і колоніальні міста, відокремлені села і сучасні мегаполіси. Кожен мандрівник знайде не одну вагому причину, щоб відправитися на відпочинок в Аргентину, адже таке розмаїття природних ландшафтів, культурних та історичних пам’яток просто складно віднайти денебудь ще. Аргентина дійсно варта вашої уваги, саме тому хочемо розповісти вам про 10 найцікавіших місць цієї дивовижної країни.

1. БуеносАйрес
БуеносАйрес уособлює саму суть колоритного континенту: він елегантний, але при цьому завжди галасливий, а його компактний озеленений центр більшості туристів нагадує Париж, де стильні багатоповерхові будинки чергуються з історичними будівлями XIX століття. Відвідавши найпопулярніші райониПалермо, Ла Реколета і Бельграно, де розташовані палацові особняки і розкішні висотки, ви будете здивовані тим, як місту вдалося зберегти традиції своїх предків. Опинившись в БуеносАйресі, неодмінно відвідайте палац Каса Росадарезиденцію президента країни, який розташований в центрі міста, побувайте в Кафедральному соборі Метрополитанаголовному чинному християнському храмі Аргентини, рушайте на екскурсію в Стару Ратушунайстарішу будівлю в БуеносАйресі, побачте на власні очі незвичайний палац Бароло і будівлю Конгресу Аргентини. Ну і, звичайно ж, вирушайте назустріч пригодам в Ботанічний сад Карлоса Тайси, Японський Сад і Ліси Палермо.

2. Кордова
Кордовадруге за чисельністю місто в Аргентині, де збереглися різноманітні будівлі колоніального часу і навіть єзуїтські забудови, деякі з яких стали об’єктом Всесвітньої спадщини Юнеско. Кордоба розташована в самому серці країни, вважається одним з найстаріших, а також одним з найбільш розвинених і культурних міст Аргентини. Тут ви можете побродити старовинними вуличками, відвідати велику кількість музеїв і виставок, помилуватися скульптурами і полотнами відомих майстрів. До того ж, в Кордобі представлено все найпрекрасніше, що створено природою, адже міські околиці рясніють водоспадами, чудовими озерами і живописними горами. Ви обов’язково закохаєтесь в це місто з першого погляду.

3. Водоспади Ігуасу
Каскад водоспадів Ігуасу офіційно визнаний одним з 7 природних чудес світу, адже перед його красою і могутністю тьмяніють всім відомі Ніагара і Вікторія. Це перлина не тільки Аргентини, а й цілого континенту. Краса цих місць настільки неповторна і грандіозна, що у всіх туристів посправжньому перехоплює подих, адже цифри говорять самі за себе: 275 каскадів обрушуються з висоти до 82 метрів. Комплекс водоспадів річки Ігуасу розташований на межі Бразилії і Аргентини і включає в себе два парки, при цьому в Аргентині він займає 170 тисяч гектарів і працює з 1939 року. Особливість водоспадів Ігуасу полягає в тому, що вони настільки величезні, що ними можна милуватися з землі, з води, з повітря, і кожен раз перед вами буде відкриватися нова, абсолютно не схожа на попередню, картина.

4. Гірськолижний курорт Барілоче
СанКарлосдеБарілоче визнаний аргентинською Швейцарією завдяки дивовижній красі озер і лісів, смачному шоколаду, насиченому нічному життю, а найголовнішетут розташований знаменитий гірськолижний курорт, який пропонує любителем активного відпочинку 47 трас загальною протяжністю 70 км. Даний курорт ідеально підходить як для новачків, так і для справжніх професіоналів, тому якщо ви хочете урізноманітнити свій відпочинок, сміливо вирушайте на кращий гірськолижний курорт Аргентини.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись