Топ-10 місць Венеції

Площа Сан-Марко (Piazza San Marco)

Серце Венеції, на якій чекають частування туристів тисячі голубів. Гарну площу, що виходить до моря, оточують такі споруди:

Собор Святого Марка (Basilica di San Marco)

Поєднує елементи візантійської, римської і, власне, венеціанської архітектури і зберігає в своїй скарбниці чимало реліквій.

Кампаніла (Campanile)

Найвища споруда Венеції, з оглядового майданчика якого відкривається запаморочливий вид на місто.

Палац дожів (Palazzo Ducale)

Палаццо, де творилася історія могутньої Венеціанської республіки, – визнаний шедевр, в образі якого змішалися готика, Ренесанс і мавританський стиль.

Собор Санта-Марія делла Салюте

Один з найбільш впізнаваних символів Венеції приковує увагу відразу ж, як тільки ви під’їжджаєте по Гранд-каналу  площі Сан-Марко.

Міст Ріальто (Ponte di Rialto)

Довгий час був єдиним мостом через Гранд-канал. Характерний профіль цієї переправи здасться знайомим навіть тим, хто ніколи не був у Венеції.

Сан-Джорджо Маджоре

Розташований на однойменному острові білосніжний собор з цегляною кампанілою, чи не найчастіше зустрічається на знімках Венеції з води, землі і повітря.

Галерея Академії

Найбільша колекція венеціанського живопису: картини Тиціана, Каналетто, Тінторетто, Джованні Белліні, Батіста Тьєполо та інших визнаних майстрів.

Острів Бурано

Відомий своїми мереживами і фасадами будинків, пофарбованими в яскраві кольори. Барвистий, життєрадісний острів дуже контрастує з «традиційною» Венецією.

Острів Мурано

Земля відомого муранського скла, століттями приносив Венеції дохід і славу. У магазинах при майстернях можна купити унікальні сувеніри, створені в єдиному екземплярі.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись