Топ-10 спа-курортів світу (продовження)

У попередній частині ми почали ділитися з вами найкращими спа-курортами світу. Пропонуємо продовжити нашу мандрівку.

6. Lanserhof Lans, Lanserhof Tegernsee (Австрія, Німеччина)

Розкішні спа-готелі і медичні центри Lanserhof відзначені десятками нагород як кращі в світі. Обидва курорти розташовані на берегах мальовничих альпійських озер – Тегернзее в Баварії і Ланс в Австрії. Кожен з них пропонує повний спокій, стильні номери з терасами і видом на Альпи, а також кращих європейських фахівців, які займуться вашим здоров’ям.
Унікальна концепція LANS Med поєднує в собі лікування за Майру, традиційну натуропатію і найсучасніші медичні методи. Тут не існує єдиної програми для всіх пацієнтів, лікування прописується індивідуально для вас лікарем після обстеження організму.

7. SHA Wellness Clinic (Аліканте, Іспанія)

Одна з кращих в світі оздоровчих клінік розташована в місці, де, за версією Всесвітньої Організації охорони здоров’я, найкращий мікроклімат. Гори, вид на Середземне море, панорамні басейни, стильні номери і висока кухня – всі ці фактори лише підсилюють ефект лікування за унікальним SHA-методом. Це комплексний метод, який об’єднує харчування, спорт, спа-процедури, естетичну та регенеративну медицину, а також навчання вас правильному способу життя навіть за межами клініки.

8. VIVAMAYR Maria Wörth (Марія Верт, Австрія)

Детокс-клініка знаходиться прямо на березі мальовничого гірського озера, з тераси ресторану і балконів номерів відкривається чудовий краєвид на зелені береги, прозору воду і силуети гір на горизонті. Прекрасне оточення для того, щоб забути про метушню і подбати про себе. Філософія VIVAMAYR поєднує в собі сучасну медицину з традиційною діагностикою та терапією по теорії доктора Майера про харчування і його вплив на наш організм. Саме харчування в комплексі з фізичними вправами і ортомолекулярной медициною – основа оздоровлення.

9. Chiva-Som International Health Resort (Хуахін, Таїланд)

Курорт займає величезну площу серед квітучих садів і тропічного лісу на узбережжі Хуахін. Багато разів він був визнаний кращим в Азії та в усьому світі, адже окрім унікальної території, власного пляжу, розкішних с’ютів з терасами і видом на океан, Chiva-Som – це філософія краси та здоров’я, заснована на найдавніших знаннях і сучасній медицині. Відпочинок тут включає в себе спа-процедури, десятки видів масажів, довгі традиційні тайські ритуали, йогу, фізіотерапію, спорт і правильне харчування. Ваше очищення і оздоровлення – це щоденні активності в супроводі професіоналів.

10. Sangha By Octave (Сучжоу, Китай)

Справжній оазис майбутнього всього в годині їзди від Шанхая на березі озера Yangcheng. Sangha By Octave – це не просто курорт, де ви будете правильно харчуватися, займатися спортом і розслаблятися в спа. Це спільнота людей, які прагнуть зробити життя усвідомленим, а тіло здоровим відповідно до стародавніх китайських вчень. До ваших послуг лайф-коучі, кардіологи, фізіотерапевти, спеціалісти з регенеративної, ультразвукової медицини, йога-майстри, спортивні інструктори, лектори, а крім того, стильні умови проживання.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись