Топ 5 місць Чорногорії, які потрібно побачити

Чорногорія – країна затишних пляжів, унікального клімату і красивих пейзажів. Тут можна не тільки засмагати, радіючи теплому морю, але ще і підніматися в гори, вивчати історію в старовинних храмах, милуватися озерами і каньйонами.

Монастир Острог в Чорногорії вважається святим місцем. Він не належить до старовинних. Білосніжний, висічений прямо в скелі храм став відомим тільки в XVII столітті. Історія монастиря пов’язана з діяльністю святого Василя Острозького. Його мощі зберігаються тут, а поруч б’є святе джерело, вода якого зцілює і захищає від бід.

 

Скаданське озеро – царство пеліканів. Але не тільки заповідник, де живе неймовірна кількість величних птахів, приваблює сюди туристів. Прекрасне і саме озеро. Поруч з ним є безліч стародавніх монастирів, руїн старовинних замків і мальовничих сіл.

 

Будва – курортне містечко з багатою історичною спадщиною. Тут збереглися будівлі від моменту заснування поселення, датованого V століттям. Старе місто і кріпосні стіни, церкви Діви Марії, Святої Трійці, Святого Івана і Святого Антона – це далеко не всі визначні пам’ятки Будви, заховані в мережі мощених вулиць і тінистих алей.

 

Котор – місто палаців і храмів. Тут не підвладні часу собори романської і готичної архітектури: Кафедральний собор, церкви Святої Анни, Святого Луки і багато інших. Тут же знаходяться палаци і особняки, які зберегли інтер’єри і меблювання своїх епох. Княжий палац в стилі бароко зведено в XV столітті. З XIV століття відомий палац, що належав родині Бізант. У XVIII столітті граф Бескуча звів свій палац. Відомі і прекрасні також палаци Драго, Піма, Грубонія, Гергуріна. У цих місцях нерідкі землетруси, тому палаци і храми Котора часто руйнувалися і відновлювалися.

 

Королівський парк в Мілочер – свято зелені. У парку, розробленому у французькому стилі, є унікальна колекція рідкісних рослин. Стільки відтінків зеленого ви не побачите ніде! Крім того, курорт Мілочер в Чорногорії славиться Пляжем Королеви – найкращим в країні.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись