Топ 5 місць в Болгарії, які потрібно подивитися

Долина троянд

У червні місто Казанлик, розташоване в 194 км на схід від Софії і в 114 км на північний схід від Пловдива, легко відшукати без карти і навігатора – по аромату. А все тому, що біля підніжжя гір Стара Планіна розкинулися 30-кілометрові рожеві поля. Місцеві пейзажі і запахи налаштують на романтичний лад навіть “черствого сухаря”. А якщо сухар в цей раз залишився вдома, захопіть для нього сувенір – флакончик ароматичної олії з дамаської троянди.

 

Рильський монастир

Монастир в Рила називають «болгарським Єрусалимом». Головна православна святиня Балкан внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і, опинившись у дворі монастиря серед смарагдових гір, ви напевно захочете внести його туди ще раз – вже від свого імені. Якщо їхати не захочеться, що цілком ймовірно, переночувати можна в монастирській келії або в готелі Царьов. У готелі можна і повечеряти, тут чудово готують річкову форель.

Сім озер

4,5-метрова Сльоза, 37,5-метрове Око, 28-метрова Нирка, 27,5-метрові Близнюки, 6,5-метровий Трилисник, 2,5-метрове Рибне і 11-метрове Нижня – не результат експериментів в області біоінженерії, а природні дива. Болгарські льодовикові (і крижані!) озера каскадом спускаються з гір над Рильським монастирем. Шанувальники трекінгу можуть дістатися від монастиря до дзеркальних озер пішки – за 6-7 годин через хатину Івана Вазова, але найпопулярніший спосіб – підйомник  турбази «Піонерська». У будь-якому випадку надіньте зручне взуття і захопіть теплі речі: на висоті невимовна краса, але сніг лежить навіть влітку.

Несебр

У Болгарії Несебр відомий найбільшим числом церков на душу населення – тут їх 40 на 11 тисяч жителів. Місто ділиться на дві частини: сучасну, в якій тісняться головні готелі курорту, і Старе місто з вітряком, який розташований на казковому півострові. Ще в давнину землетрус утопив  більшу частину античних пам’яток, але в погожу днину пам’ятники «підводного Несебра» добре видно з катера.

Затонулий літак

Любите дайвінг, але строкаті рибки і корали вже замилили очі? Тоді запам’ятовуйте: 10 км на схід від Варни, курорт Святі Костянтин і Олена, глибина 22 метри. Тут на дні спочиває літак Ту-154, на якому колись літав генсек компартії Болгарії Тодор Живков. Всі деталі, які могли б зашкодити мешканцям і гостям підводного світу, вилучені, так що вас чекають 30 тонн і 48 метрів чистого повітря-і водоплаваючего задоволення.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись