Топ кращих віртуальних турів по світу (частина 2)

Виртуальные туры

У попередній частині ми розповідали вам про найкращі віртуальні тури в найцікавіші історичні та культурні місця. Сьогодні запрошуємо вас на віртуальну екскурсії в найкращі музеї світу, багаті колекції яких дають можливість дізнатись більше про мистецтво, науку та винаходи людства.

1. Сікстинська капела (Ватикан)

Сікстинська капела відома туристам зі всього світу завдяки фрескам Мікеланджело. Ця віртуальна екскурсія пропонує два варіанти: досліджувати все самостійно або використовувати функцію автопілота, щоб тур проводив вас через різні точки і давав коментарі по кожній частині каплиці (англійською мовою). Візуалізація заслуговує похвали, а тур дуже інформативний.

Сикстинская капелла

2. Музей Орсе (Париж, Франція)

Музей є однією з найбільших в світі колекцій європейського живопису і скульптури кінця XIX – початку XX століть, основу якої складають роботи імпресіоністів і постімпресіоністів. Частину фонду музею можна розглянути, відправившись у віртуальний тур музеєм. Зверніть увагу на особливість Орсе – експонати розташовані не по персоналіях, як це найчастіше буває, а в хронологічному порядку. Завдяки цьому перед реальними і віртуальними відвідувачами музею розгортається детальна панорама художнього життя Франції протягом більш ніж півстоліття.

Музей Орсе Париж

3. Музей природознавства (Лондон, Великобританія)

Лондонський музей природознавства – це класичний музей вікторіанської епохи зі скелетом динозавра в самому центрі вестибюля. В експозиції музею представлено 80 мільйонів експонатів. Основні колекції присвячені ботаніці, мінералогії, палеонтології, зоології та ентомології. Віртуальна екскурсія дозволить і побачити легендарний скелет динозавра, і пройтися залами музею, і відвідати віртуальні виставки. Онлайн-архів музею включає в себе майже 300 000 експонатів! У ньому точно легко загубитися на кілька днів, так що переконаєтеся, що зарядний пристрій десь під рукою.

Музей естествознания Лондон

4. Метрополітен-музей (Нью-Йорк, США)

Музей був заснований групою бізнесменів і шанувальників мистецтва в другій половині ХІХ століття. В його основу лягли три приватні колекції – 174 шедеври європейського живопису. Сьогодні Метрополітен-музей є третім за відвідуваністю в світі. Його постійна колекція містить понад два мільйони робіт, включаючи картини і скульптури майже всіх європейських майстрів, а також великі колекції американського і сучасного мистецтва. Також тут представлені твори африканського, азійського, візантійського та ісламського мистецтва, колекції музичних інструментів, костюмів і аксесуарів, старовинна зброя і обладунки з усього світу. Віртуальна екскурсія музеєм дозволить побачити більш ніж 400 000 його експонатів, а онлайн-виставки, присвячені моді і музиці точно не залишать вас байдужими.

Метрополитен-музей

5. Музей Галілео (Флоренція, Італія)

Цей музей присвячений пам’яті великого бунтаря свого часу – фізику Галілео Галілею і знаходиться в старовинному палаці XII століття в самому центрі Флоренції. Гордість музею – безліч унікальних приладів, винайдених як Галілеєм, так і іншими італійськими вченими: циферблати, компаси, армілярні сфери і багато іншого. У музеї можна побачити два телескопb і лінзу об’єктива, які допомогли Галілею відкрити супутники Юпітера, а також метеорологічні інструменти, велосипеди, карти і деякі експерименти з гравітації, які багато хто пригадає з уроків фізики.

Віртуальний музей Галілео пропонує такі опції: пройтися по його кімнатах за допомогою пояснювальних відеороликів, прочитати біографії вчених і інформацію про предметах, які зберігаються в музеї (є алфавітний покажчик для полегшення пошуку), або подивитися відеоролики, кожен з яких присвячений конкретному науковому приладу. Це масштабний і цікавий онлайн-архів, який однозначно заслуговує на увагу.

Музей Галилео

 

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись