Топ кращих віртуальних турів по світу (частина 1)

Виртуальные туры

Сучасні технології візуалізацій – це захоплюючий тренд нашого часу, який допомагає нам подорожувати і дізнаватись більше про оточуючий нас світ. Можливість піднятися на Ейфелеву вежу або побачити Сікстинську капелу, не виходячи з дому, захоплює сама по собі. Але особливо цінне те, що віртуальні екскурсії дозволяють показати експозиції учням і студентам, що є чудовим бонусом до класичних методів вивчення історії, науки і мистецтва.

Пропонуємо вам підбірку кращих віртуальних турів в найцікавіші історичні та культурні місця нашої планети.

1. Палац дожів (Венеція, Італія)

Визначна пам’ятка італійської готичної архітектури і одне з головних туристичних місць у Венеції. Роботи з будівництву Палацу дожів велися протягом шести століть – з IX по XV. Після закінчення будівельних робіт палац перетворився на вражаючу пам’ятку архітектури, що поєднує в собі візантійську пишність і готичний стиль. Технологія Google Street View дає можливість віртуально пройтись залами музею і побачити приголомшливі інтер’єри палацу, прикрашені шедеврами провідних майстрів венеціанської школи живопису.

Дворец дожей Венеция

2. Петергоф (Санкт-Петербург, Росія)

Перше, що бачить віртуальний відвідувач Петергофа – це приголомшливу панораму палацово-паркового ансамблю з висоти пташиного польоту. Творці віртуальної прогулянки розділили заповідник на кілька зон, кожну з яких можна розглянути з усіх боків, в тому числі, зверху, милуючись палацами, алеями і фонтанами у всій їх красі і величі. Видовище справді зачаровує і легко може вразити як тих, хто ніколи не бував в Петергофі особисто, так і корінних петербуржців. Крім того, музей підготував мультимедійні проекти – унікальні віртуальні екскурсії з використанням технологій, присвячені різним темам і об’єктам музею-заповідника.

Петергоф

3. Білий дім (Вашингтон, США)

Одна з найзнаменитіших споруд США, будинок і офіс американських президентів і найпопулярніше місце за відвідуваністю у Вашингтоні. Це єдина приватна резиденція глави держави, в яку відкрито безкоштовний доступ для публіки. А тепер вона ще й доступна для віртуальних екскурсій. Білий дім – це ще й музей американської історії. Google дає шанс віртуально погуляти по безлічі кімнат Білого дому.

Белый дом

4. Єгипетські піраміди (Єгипет)

Не багато пам’яток є такими ж впізнаваними за назвою і зображенням, як піраміди Єгипту. Ця серія турів дозволить вам познайомитися з пірамідами, в деяких випадках і всередині, і зовні, з чудовою якістю зображення, тому рекомендується висока швидкість інтернету для кращої візуалізації.

Пирамиды Египет

5. Стоунхендж (Еймсбері, Великобританія)

Одна з найзнаменитіших археологічних пам’яток в світі, внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Стоунхендж – це кам’яні мегаліти, призначення яких досі не з’ясоване. Це була чи то обсерваторія, чи то гробниця стародавньої цариці, чи то частина системи навігації загадкової древньої цивілізації. З Стоунхенджем легко познайомитися і віртуально, за допомогою все тієї ж технології Google Street View. Можна обертати камеру на всі боки, вивчити стародавні валуни під різними кутами і досліджувати місцевість навколо.

Стоунхендж

6. Ейфелева вежа (Париж, Франція)

Ця добірка була б неповною без віртуальної прогулянки до символу Парижа і одного з найромантичніших місць на Землі. Віртуальний тур дозволить простежити за створенням Ейфелевої вежі. Онлайн-виставки включають в себе старовинні гравюри, фотографії і плани будівництва будівлі. Можна навіть розгледіти обличчя перших відвідувачів Ейфелевої вежі, яка відкрилася в 1889 році. Ну і родзинка програми – це віртуальний підйом на вежу. Спеціально для спільного проекту Google і Société d’exploitation de la Tour Eiffel фотограф Паскаль Маліт детально зняв як саму вежу, так і види на Париж, що відкриваються з висоти її третього поверху.

Париж Франция

7. Прамбанан і Боробудур (Індонезія)

Буддійські і індуїстські храмові комплекси Прамбанан і Боробудур – це об’єкти всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і прекрасні приклади багатства і різноманітності культури Індонезії. В Google Arts and Cultures створено окрему сторінку, присвячену цим двом пам’яткам, є онлайн-виставки, що розповідають про них і демонструють експонати комплексів в тексті, фотографіях і відео, а також можна віртуально прогулятися цими місцями і розглянути вражаючі пам’ятки культури і архітектури Індонезії з усіх боків.

Прамбанан Индонезия

Боробудур Индонезия

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись