Травневі свята – де відпочити в Україні

Майские в Украине

Травневі свята – це чудова можливість відпочити на природі, насолодитись теплим сонечком і спілкуванням з близькими людьми. Також можна відкрити для себе нові цікаві місця і зарядитись позитивними емоціями. І для цього зовсім необов’язково їхати за кордон, адже наша країна має чим здивувати.

Пропонуємо вам ідеї того, як можна приємно і з користю провести коротку весняну відпустку в затишних куточках України. Впевнені, ви отримаєте масу вражень!

Майские в Украине

Кам’янець-Подільський

Місто, яке ще називають «Квіткою на камені», є одним з найкрасивіших не тільки в Україні, а й у Європі. Унікальним воно стало завдяки мальовничому каньйону ріки Смотрич і великій кількості (175) архітектурних пам’яток Старого міста, поступаючись у цьому лише Києву та Львову. Середньовічна фортеця, красиві церкви і собори, мощені вулички, затишні кав’ярні і розмальовані будівлі вразять вас з першої хвилини перебування у цьому місті. Також поряд з Кам’янцем можна відвідати Бакоту – «українську Ірландію».

Майские в Украине

Майские в Украине

Майские в Украине

Мукачево і Хуст

Затишне закарпатське місто Мукачево стає популярним туристичним напрямком. Саме на травневі свята до міста приїжджають гості, щоб взяти участь у фестивалі «Огинь і мнясо», концепцією якого є м’ясні страви на вогні. Крім незрівнянної закарпатської кухні, яка увібрала найкраще з угорської, румунської, німецької, словацької та інших кухонь, на гастрофесті можна спробувати крафтове пиво закарпатських пивоварів. Також поблизу міста у селі Карпати варто побачити справжній шедевр архітектури – палац графів Шенборнів (Берегвар), збудований наприкінці ХІХ ст. у неоромантичному стилі. У Хусті, що неподалік Мукачева, мандрівники можуть застати у травні масове цвітіння нарцисів. Білосніжна галявина з цих напрочуд красивих квітів не залишить байдужим нікого.

Майские в Украине

Майские в Украине

Майские в Украине

Трипілля, Витачів і Канів

Також ви можете насолодитись природою і дивовижними пейзажами, здійснивши поїздку уздовж берегів Дніпра. Село Трипілля було побудовано ще Ярославом Мудрим, вважалось «водними воротами» до Київської Русі і було покликане захищати кордони від нападів печенігів і половців. Село Витачів вважається одним з найдавніших поселень Київської Русі, поблизу нього розкопане давньоруське городище і збереглися сліди старих валів. У Каневі знаходиться національна святиня українського народу і місце шанування пам’яті Тараса Шевченка – Тарасова гора.

Майские в Украине

Майские в Украине

Майские в Украине

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись