Це обов’язково потрібно подивитися в Стамбулі

Стамбул – місто на двох континентах, з багатовіковою історією і багатою культурною спадщиною. Туристи з усього світу відправляються сюди, щоб насолодитися східним колоритом і побачити, як Європа і Азія зливаються в єдине.

Парк мініатюр

Якщо ви в країні не надовго і на грунтовний огляд визначних пам’яток немає часу, альтернативою може стати відвідування парку мініатюр. Тут зібрані маленькі моделі архітектурних шедеврів Туреччини (і не тільки), виконані в масштабі 1:25.

Тут ви знайдете все – від Босфорського моста і Дівочої вежі до міських стін Константинополя і Гелікарнаського мавзолею.

Сулейманіє

Одна з найкрасивіших мечетей Стамбула відома тим, що в ній поховані султан Сулейман і його дружина – відома всім українцям Роксолана.

Комплекс мечеті включає в себе не тільки сам храм, а й лазні, обсерваторію, медресе (школи) і бібліотеку – подивитися є на що.

Величезний плюс – вхід в мечеть безкоштовний. Але майте на увазі, що Сулейманиє – діюча мечеть, і під час служби вхід в неї туристам закритий.

Хмарочос «Сапфір»

Для тих, хто не боїться запаморочливої висоти і хоче побачити Стамбул, як на долоні, оглядовий майданчик хмарочоса «Сапфір» – ідеальний варіант. Розташований на висоті 236 метрів, він відкриває захоплюючу панораму міста з оглядом в 360 градусів. Рекомендуємо відвідати майданчик ввечері, коли почне сутеніти і місто освітиться мільйонами вогнів – вид просто заворожує!

Стамбульський акваріум 

Щоб приємно урізноманітнити ваше перебування в Стамбулі, відвідайте акваріум. Тут ви не тільки відпочинете від міського шуму та вуличної спеки, а й зможете насолодитися заспокійливим спогляданням океанічної фауни, яка представлена тут у всьому різноманітті.

Долмабахче

Мабуть, «найнетурецька» архітектурна пам’ятка Стамбула – палац Долмабахче – є офіційною резиденцією прем’єр-міністра Туреччини. Побудована в стилі бароко, вона розташована на європейському березі Босфору і була резиденцією турецьких правителів аж до 1938 року.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись