Ціни на пакетні тури в турагенціях різні? Чи ні?

Буває, чуємо думку туристів, що ціни в турагенціях різні. Дехто навіть вважає, що різниця може бути суттєвою. Так от, щоб ви не витрачали час на порівняння цін, давайте розбиратися.

Насправді ціни в туристичних агенціях всюди ОДНАКОВІ!! Тому що туристична АГЕНЦІЯ – це КОНСУЛЬТАНТ, посередник між туристом і туристичним оператором. Завдання агенції з мільйону варіантів у туристичних операторів запропонувати найкращий саме для вас.

Всі туристичні агенції бронюють вже сформовані турпакети за однаковою ціною, яку виставляє туроператор. Всі агенції мають доступ до однієї системи турів і бачать однакові варіанти. Тож, якщо кажуть, що десь дешевше – це маркетинговий хід, а інколи навіть відверта брехня, щоб просто заманити.

Але чому ж тоді відрізняється ціна на один і той самий тур в різних туристичних агенціях?

  1. Різна ціна у туроператорів. З одним і тим самим готелем працюють різні туроператори, але на різних умовах. Це впливає на вартість.
    Різні туроператори – різні авіакомпанії і час вилетів-прильотів. Це також відображується на ціні. От і виходить, що ніби все однакове, а ціна різна. Проте…чорт криється в деталях .
  2. Один менеджер пропонує все підряд, інший видивляється всі нюанси, які Ви озвучили: виліт зранку, щоб день не втрачати, 1 лінія, гарне харчування, щоб бухта без хвиль, не далеко від аеропорту, гарне місце і оточення, ліжечко і візочок для немовля, гірки, площадка, меню для середнього і дискотека для старшої дитини, і…і…і. Це робота, знання і час консультанта. І варіанти будуть відповідні, а не всяка лабуда. І відповідь ви отримаєте на будь-яке запитання чесну.

І наприкінці…
Якщо Вам продають тур, позбавляючи себе комісії, подумайте про повагу до себе і Вашу безпеку. Чи буде менеджер вирішувати невідкладне питання? щось радити? попереджати про переноси рейсів? Я вже не кажу про такі ситуація, коли бува селять не в той готель чи переносять рейс на іншу дату…І чи буде агентство вибивати Вам компенсацію за це. Думаю – ні…

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись