Тур «7 нових чудес Волині + Шацькі озера»

В цьому турі на Вас чекає:

 • Шацькі Озера: озеро Світязь та Пісочне,
 • Ковель,
 • Любомиль,
 • Низкиницький монастир та багато іншого

Дати:

13/06/2020

11/07/2020

08/08/2020

Вартість: від 1245 грн

 

Програма туру

1 день

Виїзд зі Львова о 08:00.

Журавники. Огляд храму св. Дмитрія.

Журавники – сьогодні невеличке селище, а колись містечко Дружкопіль, відоме храмом великомученика св. Дмитрія, зведеним у 1905 році на кошти місцевого землевласника — італійського графа Рафаїла де Боссаліні.

Рокині. Екскурсія музеєм історії сільського господарства Волині.

У цьому селищі ми відвідаємо етнографічний музей-скансен, у якому нам розкажуть  історію виникнення сільського господарства на Волині від найдавніших часів до сьогодення, адже експонати музею знайомлять відвідувачів з національним одягом, технологіями виготовлення і знаряддями виробництва тканин. Пройдемось скансеном, який занурить нас в атмосферу волинського села кінця XIX століття.

Голоби. Обід.

Ковель. Екскурсія містом, огляд храмів.

Ковель – одне з найстаріших міст Волині, першим поселенцем якого, за легендою, був коваль, що і дало назву сучасному місту. Сьогодні Ковель вабить до себе туристів історією та древньою архітектурою. Тут зберігся дерев’яний костел Святої Анни, побудований у 1771 році, Свято-Воскресенський собор (1877 р.) та Свято-Михайлівська церква (поч. ХХ ст.), колишня єврейська синагога. Усього у місті сьогодні налічується 43 пам’ятки.

Любомль. Екскурсія містом, огляд храмів та руїн палацу Браницьких, вечеря.

Стародавнє місто Любомль засноване 1287 року князем Володимиром Васильковичем, як “любиме” місто князя, адже він частенько тут відпочивав. Справжньою родзинкою міста є Церква Святого Георгія – кам’яний храм закладений 1280 року, яка сьогодні є діючою православною церквою, Костел Святої Трійці 1412 року, дерев’яна церква Різдва Пресвятої Богородиці 1880 року і вціліла до наших днів частина Палацу Браницьких. Територією району проходить Великий Європейський вододіл, що направляє води річки Західний Буг до Балтійського моря, а річки Прип’ять – до Чорного моря.

Машів. Поселення в готель.

2 день

Сніданок та виїзд о 08:00.

Шацьк. Екскурсія музеєм флори та фауни, відпочинок та купання на озерах, вільний час, обід.

Унікальний комплекс з 24 озер сьогодні входить до Шацького національного природнього парку і є популярним місце відпочинку тисячі туристів. Найбільше озеро Світязь є одним з семи природніх чудес України. Вода в озерах чистіша, ніж у деяких міських водогонах країни. Цілюще повітря, величні ліси, піщані пляжі і срібна вода занурять Вас у природній поліський колорит. Перебування тут чудово допоможе Вам забути про втому та щоденні клопоти.

Низкиничі. Огляд монастиря.

Низкиницький Успенський чоловічий монастир заснований меценатом та державним діячем Адамом Киселем у 1643 році на пагорбі поблизу сучасного Нововолинська.  Велична п’ятибанна Успенська церква у підземеллі навіки упокоїла свого фундатора та його дружину, а епітафію шляхтичу із погруддям у рицарських обладунках можна побачити усередині самого храму.

Старий Порицьк. Дегустація сиру.

Органічні сири, йогурти, кефіри, масло, сметана та високоякісне молоко – багато хто й не підозрює, що ці продукти, які відповідають євросоюзним стандартам, можна придбати просто в супермаркеті, а виготовляють їх на невеличкому сімейному підприємстві в селі на Волині, яке й дало назву торговій марці.

Повернення у Львів о 23:30.

Включено у вартість:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання,
 • екскурсійне обслуговування в музеях,
 • страхування на час подорожі.

Сплачується окремо:

 • харчування,
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти

Вартість вхідних квитків:

 • Музей історії сільського господарства Волині (два комплекси): загальний – 50 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 40 грн., дошкільники – безкоштовно;
 • Музей флори та фауни: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учнівський – 5 грн., дошкільники – безкоштовно;
 • Дегустація сиру: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 60 грн.

Проживання:

Відбувається у готелі “Машівський бір” с. Машів у 2х та 3-хмісних номерах зі зручностями.

Харчування:

Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок.

Обід у 1-й день – відбувається в кафе “Талісман” с. Голоби. Меню: борщ український, картопляне пюре зі шніцелем, салат овочевий, компот, хліб. Вартість: 90 грн.

Вечеря у 1-й день – відбувається в кафе готелю. Орієнтовна вартість: 85-95 грн.

Сніданок у 2-й день – відбувається в кафе готелю. Орієнтовна вартість: 75-85 грн.

Обід у 2-й день – відбуватиметься на Ваш смак і вибір у кафе поблизу озер.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись