Тур «Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота»

В цьому турі на Вас чекає:

 • Кам’янець-Подільська фортеця і Старе місто,
 • центр та університет Чернівців,
 • Хотинська фортеця,
 • печера Вертеба,
 • круїз на теплоході по каньйоні Дністра,
 • красиві пейзажі Бакоти.

Маршрут: Львів – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Бакота – Хотин – Більче-Золоте – Львів

Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Дати:

             05/06/2020    12/06/2020    19/06/2020    26/06/2020    03/07/2020            

10/07/2020    17/07/2020    24/07/2020   31/07/2020    07/08/2020

Вартість: від 2095 грн

 

  Програма туру

1 день

Виїзд зі Львова о 08:00.

Переїзд в Чернівці. Обід, екскурсія університетом і містом, вечеря.

Чернівці – по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи. Це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882 рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, що вдалось зробити геніальному архітектору Й. Главці. Також викликають захоплення міська ратуша (1848 р.), театр (1905 р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини.

Переїзд в Кам’янець-Подільський, поселення в готель.

2 день

Сніданок і виїзд о 08:00.

Кам’янець-Подільський. Екскурсія по Старому місту та фортеці. Обід.

Кам’янець-Подільський – фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезній концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями Старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Переїзд в Бакоту. Огляд скельного монастиря.

Бакота – надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.

Повернення в Кам’янець-Подільський, поселення в готель.

3 день

Сніданок і виїзд о 08:00.

Круїз по каньйону Дністра

Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

Переїзд в Хотин. Екскурсія по фортеці.

Улюблена у туристів і кінематографістів неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

Переїзд в Кривче. Обід.

Переїзд в Більче-Золоте. Огляд печери Вертеба.

“Наддністрянська Помпея” – саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см. Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту. В ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

Повернення у Львів о 23:00.

 

Включено у вартість:

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в музеях,
 • проживання,
 • страхування на час подорожі.

Сплачується окремо:

 • вхідні квитки в музеях,
 • харчування.

Вартість вхідних квитків:

 • Чернівецький університет (загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа);
 • Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн/особа, студенти і учні – 35 грн/особа);
 • Національний парк “Подільські Товтри” (дорослі, студенти – 20 грн/особа; діти 6-12 років – 10 грн/особа; діти до 6 років – безкоштовно);
 • круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 140 грн/особа, діти до 6 років – 100 грн/особа);
 • Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа);
 • печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 25 грн/особа, учні – 20 грн/особа).

Знижки для дітей:

 • дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
 • дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 150 грн./особа.

Проживання:

Готель «7 днів» у місті Кам’янець-Подільський (комфортні двомісні номери зі зручностями).

Харчування:

Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в с. Ямниця, або взяти з собою канапки.

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Київ” міста Чернівці. Пропоноване меню: салат зі свіжих овочів з олією, зупа з фрикадельками, ескалоп в сметанному соусі з рисом, хліб, компот. Вартість 85 грн/порція.

Вечеря в 1-й день відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Чернівці.

Сніданок в 2-й день – відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: деруни з м’ясом, печериці тушковані, капуста маринована домашня, булочка з маком, чай/кава. Вартість сніданку 95 грн/порція.

Обід в 2-й день – відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 85 грн/порція.

Вечеря в 2-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам’янець-Подільського.

Сніданок в 3-й день – відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: омлет, стручкова квасоля, сир фета, багет, круасан, чай/кава. Вартість сніданку 95 грн/порція.

Обід в 3-й день – відбувається в кафе с. Кривче. Меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар. Вартість 85 грн/порція. Альтернативних закладів харчування поруч нема.

Вечеря в 3-й день – можна повечеряти під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись